Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

15.07.09 09:41

Шанс на толерантне суспільство

 

З 6 по 10 липня на базі відпочинку, неподалеку від обласного центру , СМГО «Центр європейських ініціатив» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні провела перший Всеукраїнський тренінг «Табір толерантності».

Старшокласники, студентські активісти, представники громадських організацій, вчителі та викладачі з різних регіонів України вивчали технології та методи неформальної освіти при роботі з молоддю, навчались проведенню тренінгів з толерантності для молоді, а також , як скласти свій власний проект та його реалізувати.

Анна Яременко (м. Суми): «…цей тренінг дав нам змогу зрозуміти, що велику увагу людство звертає на стереотипи і не намагається навіть усвідомити проблеми, які їх оточують…існують безліч категорій людей , які піддаються агресії, дискримінації-вони потребують уваги, підтримки і тепер я знаю як , власне я, зможу їм допомогти..»

Віра Сітало (м. Охтирка, Сумської області): «…табір толерантності черговий крок, успішний крок, ще одна можливість змінити оточення, попрацювати зараз и на майбутнє…»

Маріанна Михайлюк (м. Львів): «…за неформальною освітою майбутнє громадянського суспільства. Я люблю Україну і готова працювати, щоб зробити її кращою.»

Незнання породжує страх, агресію та невпевненість, байдужість, роздратованість, безпорадність, дискримінацію! Поміркуйте, як часто ви з цим зустрічаєтесь? Дійсно, «толерантність» – це те, чого бракує нашому суспільству.

«Бути, Мати, Діяти» – складові нашого життя. Діяти відкрито, тактовно, ввічливо, з терпимістю до інших – це складно, але можливо.

Тож, будемо толерантними!

Лариса Кондратенко, координатор євроклубу № 1, ССШ № 1