Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

10.03.09 11:55

Що ми знаємо про субкультури?

 

13-19 квітня 2009 року, в м. Мотитш Лещьни біля Любліну відбудеться польсько-німецько-український міжнародний молодіжний обмін. Проект реалізується польською фундацією «Щасливе дитинство» (Люблін) у партнерстві із Асоціацією молодіжної допомоги та соціальної роботи (Німеччина, Фюрстенвальде) та «Центром європейських ініціатив» (Суми) за фінансування міжнародної організації «Польсько-Німецькa Mолодіжнa Cівпраця» (ПНМС).

Метою програми є ознайомлення молоді з явищем субкультур (їх види, походження, як вони представлені у наших країнах) та обмін досвідом у цій галузі.

Програма буде реалізована досвідченою командою тренерів з використанням тематичних, інтеграційних, симуляційних ігор. Учасники матимуть можливість познайомитись з регіоном, в якому буде проходити програма (поїздка в Замощ, Люблін).

Субкультури є частиною будь-якого суспільства. Ми стикаємося з представниками різних субкультур щодня, хочемо того чи ні. На одних ми дивимося з цікавістю, інші є нашими знайомими та друзями, у той же час, деякі з них вселяють страх та викликають неприязнь, в тому чи іншому сенсі. Що ми знаємо про цих людей? Чому вони вибрали саме цей шлях в житті, а не інший? Як ми можемо порівняти ці субкультури та за якими характеристиками? Чим вони відрізняються одна від одної в країнах-учасницях молодіжного обміну? Можливо хтось з молодих людей-учасників є представником певної субкультури?

Місце проведення: навчальний молодіжний центр, Мотитш Лещьни.

Вік учасників: 17-25.

Кількість учасників: німці (10+1), поляки (10+2), українці (10+1).