Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

08.06.09 09:32

Шкільний турнір дебатів «Україна в європейських інтеграційних процесах»

Автор: Андріана Костенко, координатор проекту

5 червня 2009 року у Сумському державному університеті відбувся шкільний турнір дебатів «Україна в європейських інтеграційних процесах». Проект був реалізований Євроклубом Сумського державного університету та Клубом дебатів Сумського центру євроатлантичної інтеграції за підтримки Всеукраїнської громадської організації «Української асоціації європейських студій» та Сумського Центру європейської інформації.

У турнірі взяли участь 8 команд шкільних Євроклубів. Дебати проходили за британським форматом. Гра відбулася у два тури, під час яких команди обговорювали актуальні питання європейської інтеграції. Зокрема, «Ця палата вважає, що Україна повинна вступити до Європейського Союзу» і «Ця палата вважає, що Україна як майбутній член Євросоюзу, повинна прийняти усі європейські цінності та стандарти».  

Турнір виявився надзвичайно захоплюючим, учні зуміли цікаво представити власну точку зору та толерантно ставилися до іншої позиції. Перемогу здобула команда «Умник и умница» (ССШ №9), друге місце - команда "№1" (ССШ 1). Переможці отримали цінні подарунки, а всі учасники – заохочувальні призи.