Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

23.06.09 10:13

Школа лідерів європейської демократії

 

СМГО «Центр європейських ініціатив» за фінансування Посольства Литовської Республіки в Україні, розпочинає новий проект «Школа лідерів європейської демократії». Метою проекту є формування демократичних цінностей та виховання лідерських якостей серед шкільної молоді Сумської області.

У рамках проекту буде проведений чотириденний семінар-тренінг 19-23 серпня 2009 року, на базі відпочинку біля м. Сум, під час якого учасники дістануть знання з питань лідерства, демократії, толерантності, гендерної рівності, дізнаються про молодіжну політику в Україні та ЄС, критерії членства в ЄС, досягнення Литовської Республіки як нового член ЄС та перспективи України щодо співпраці з ЄС. Після тренінгу, учасникам буде запропоновано презентувати набутий досвід у своїх молодіжних групах та навчальних закладах.

Організатори покривають витрати, пов’язані з проживанням, харчуванням учасників під час проведення семінару-тренінгу, транспортні витрати з м. Суми до місця проведення тренінгу і назад, а також забезпечують всіма необхідними матеріалами.

Якщо тобі від 14 до 17 років; проживаєш у м. Суми або Сумській області; маєш активну громадську позицію, цікавишся питаннями європейської інтеграції і вважаєш себе молодим лідером у демократичному суспільстві, тоді ти потенційний учасник нашого проекту.

Умови участі у семінарі-тренінгу:

  • заповнити анкету кандидата на участь;
  • написати есе на тему «Я – лідер у демократичній державі» (українською, литовською, англійською або російською мовою; до 4000 знаків або до 2 друкованих сторінок).

Роботи надсилайте в електронному вигляді за адресою info@eu.sumy.ua або надсилайте чи приносьте за адресою: Центр європейських ініціатив, вул. Героїв Сталiнграда, 10, 3-й поверх, м. Суми, 40030. Бажано додати малюнок на тему  «Я – лідер у демократичній державі» (формат А-4, у довільній формі).

Кінцевий термін подачі робіт – 15 липня 2009 року. Роботи надіслані пізніше розглядатися не будуть.

Результати будуть оголошені 31 липня та розміщені на сайті www.eu.sumy.ua.