Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

05.03.12 18:53

Сумщина проводжала майбутніх Бекхемів та Блохіних

Автор: Інна Битюк

2 березня у Сумському державному університеті пройшли проводи юних футболістів-аматорів на Перший міжнародний молодіжний проект «TriM». Це так звана альтернатива чемпіонату «Євро-2012» для молоді, у рамках якої команди з України, Польщі та Німеччини зустрінуться у дружніх матчах із вуличного футболу.

Організатором чемпіонату на Сумщині виступила СМГО «Центр європейських ініціатив» та асоціація євроклубів області. Під час заходу обговорювали мету та очікувані результати від проведення подібного чемпіонату Європи з футболу, а також наголошувалося на активній життєвій позиції кожного з молодих спортсменів, які вже 8 березня будуть захищати честь Сумської області та України на загальноєвропейському рівні. Також на урочистій зустрічі були присутні почесні гості: ректор СумДУ Анатолій Васильєв, координатор асоціації євроклубів Сумщини Лариса Кондратенко, директор спеціальної Косівщинської школи-інтернату Юрій Шевченко, представники Федерації футболу Сумщини Владислав Крамар та Андрій Прохорович, а також Голова громадської ради при Сумській облдержадміністрації Володимир Демура і провідний спеціаліст відділу середньої дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти обласного управління освіти і науки Сумської ОДА Лариса Павловська.

Євроклубівців Сумщини розділено на три команди, кожна з яких змагатиметься за звання чемпіона в обраному жеребкуванням місті: Бад Ненндорфі, Лейпцизі чи Тернополі. Лариса Кондратенко, вітаючи футболістів-аматорів, акцентувала увагу не на обов’язковій перемозі юних дарувань, а на розвитку їхнього світогляду, отриманні нових знайомств та, звичайно, активному позиціонуванні Сумської області як однієї з провідних у сфері фізкультури та спорту.

Під час зустрічі гості вручили спортсменам подарунки і побажали юним футболістам Сумщини стати новими Шевченками, Блохінами… та примножити славу рідного краю.

Що ж, маємо надію, що євроклубівці Сумщини гідно представлять свій регіон на чемпіонаті Європи з вуличного футболу, а нам залишається побажати їм захоплюючої та результативної гри!