Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

14.03.17 21:18

Табір миру: українська молодь будує діалог

 

Запрошуємо подавати заявки на участь у тренінгу “Табір миру: українська молодь будує діалог”, що відбудеться 7-14 квітня 2017 року в Сумській області. В рамках інтенсивної тижневої програми учасники отримають теоретичний та практичний досвід із ненасильницького спілкування, вирішення конфліктів та побудови миру, а також розроблять власні ініціативи, направлені на побудову діалогу в українському суспільстві.

Учасники тренінгу – молоді люди віком 18-30 років – ВПО; особи, що проживають у Донецькій та Луганській областях (в т.ч. "ДНР", "ЛНР" та "сіра зона"); учасники АТО та члени їх родин; активісти та представники організацій, які працюють з цими категоріями).

Тренінг "Табір миру: українська молодь будує діалог" відбудеться в рамках однойменного проекту, що реалізується ГО "Центр євроініціатив" (Суми) у рамках ініцативи "Є-Дія" за підтримки Європейського молодіжного фонду Ради Європи. Партнери проекту – ГО КІПЦ "Євроклуб" (Кременчук), ГО ВІПЦ "Креатив", (Вінниця) та Фундація "Простір" (Cєвєродонецьк).

Мета проекту – побудова діалогу між молодими людьми з різних регіонів України, які постраждали від збройного конфлікту на сході країни.

Питання, що будуть розглянуті в рамках тренінгу: персональна та колективна ідентичність, комунікація та активне слухання, діалог, ненасильницьке спілкування, поняття конфлікту, вирішення конфліктів, права людини, розуміння миру, проекти для молодді із побудови миру та інші.

На тренінгу учасники розроблять власні ініціативи із побудови діалогу, які в подальшому реалізують у своїх громадах. На реалізацію ініціатив учасники отримають матеріальну та консультаційну підтримку від команди проекту.

Дати проведення: з 7 по 14 квітня 2017 року.

Місце проведення: м. Охтирка, Сумська область (парк-котедж "Славна").

Організатори забезпечують: харчування, проживання, участь у всіх елементах програми, необхідні матеріали та обладнання.

Компенсація проїзду: учасники отримають помпенсацію вартості проїзду з місця проживання до міста Охтирка або до міста Суми. Максимальний розмір компенсації проїзду (в обидва боки) в разі доїзда до Сум – 700 грн., до Охтирки – 900 грн. Організатори додатково забезпечать довезення учасників з Охтирки або Сум до місця проведення тренінгу та назад.

Як подати заявку: бажаючі взяти участь, будь-ласка, до 23 березня 2017 року включно заповніть онлайн анкету. Так як кількість місць обмежена, відбір учасників буде відбуватись на конкурсній основі.

За детальною інформацією звертайтесь: info@eu.sumy.ua.