Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

23.12.08 15:18

Толерантність наймолодшим від євроклубу «Гармонія» ССШ №25

Рубрики: Євроклуб

 

Євроклубівці ССШ № 25 «Гармонія» розробили проект спрямований на роботу з дітьми сумського Будинку маляти тривалістю один рік. Початок проекту був приурочений до свята Святого Миколая.

Учні ССШ №25, члени євроклубу «Гармонія», розробили проект направлений на пропагування толерантності, та спрямований на роботу з наймолодшими дітьми віком до 3 років, які залишились без батьківського піклування та знаходяться у сумському Будинку маляти.

Розпочався проект проведенням благодійної акції у школі, під час якої було зібрано іграшки та гроші, на які малюкам купили яблука, соки, цукерки та м’які іграшки. Перша зустріч з дітьми відбулася у канун дня Святого Миколая 18 грудня 2008 року, під час якої учні розігрували виставу для малят «А хто, хто Миколая любить?!», до якої самі написали сценарій. Під час святкового дійства малята знайомились з різними казковими героями, такими як Святий Миколай, ангелочки, чортики та іншими.

Після вистави євроклубівці вітали дітей зі святом, дарували подарунки. Таким чином малюки, які залишились без батьківської опіки отримали можливість відчути тепло людей, які живуть поруч з ними. Атмосфера була дуже святкова і по-домашньому тепла.

Проект Євроклубу «Гармонія» включає у себе цикл зустрічей з малятами, які будуть приурочені до різних свят, таких як Різдво, Хрещення, Стрітення та Пасха. У ході цих зустрічей планується проводити для дітей різноманітні ігри та розваги, яких так не вистачає цим малюкам.