Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

24.06.15 13:22

Тренінг для тренерів в Угорщині у форматі “outdoor”: шукаємо учасників з України

 

СМГО «Центр європейських ініціатив» запрошує тих, хто бажає вдосконалити тренерські навички та обмінятися досвідом з колегами, взяти участь у тренінговому курсі для тренерів “The Essence of Experience”. В рамках проекту представники 9 країн Європи та Кавказу протягом 10 днів працюватимуть над спільною темою. Захід відбудеться в Угорщині (Galyatető ) з 1 по 10 жовтня 2015 року.

Тренінговий курс сфокусований на професійному розвиткові учасників, де матиме місце не тільки розширення теоретичних знань, але й будуть запропоновані можливості для практичних та методичних презентацій, активної практики, створення власних проектів, обміну ідеями, поглядами та досвідом. Інноваційним елементом тренінгу є залучення у третій його частині 20 молодих людей з меншими можливостями, разом з якими учасники зможуть безпосередньо на практиці використати тільки-но отримані знання.

Завдання проекту:

 • отримати знання про практичну (“experiential”) освіту та “outdoor”-освіту, а також про можливості їх компіляції з іншими видами освіти;
 • отримати досвід розв’язання викликів та критичних ситуацій протягом тренінгів;
 • отримати досвід роботи з групами молоді з меншими можливостями, дізнатися про складнощі, що виникають у них, пов’язані з комунікацією та соціальним включенням;
 • обмінятися досвідом роботи з групами соціально незахищеної молоді;
 • налагодити співпрацю між учасниками та організаціями, які вони представляють.

Участь у проекті візьмуть молодіжні представники з Угорщини, Італії, Хорватії, Латвії, Португалії, Фінляндії, України, Вірменії та Грузії.

Навчальні методи, які будуть використані, базуються на принципах неформальної освіти: мастер-класи, презентації, робота в групах, проектний менеджмент та інші інтерактивні вправи. Крім того, програмою передбачені міжкультурні вечори, коли учасники презентуватимуть культури своїх країн.

Захід відбудеться за підтримки програми Європейського Союзу “Erasmus+”.

Учасники проекту:

 • вік – не молодше 22 років;
 • активні, креативні та відкриті до нового;
 • мають досвід роботи тренером, медіатором, соціальним працівником, молодіжним працівником, психологом, вчителем або лідером групи;
 • мають бажання та можливість впроваджувати отримані знання у своїх громадах, а також підтримувати партнерські зв’язки, які будуть налагоджені на проекті;
 • мають достатній рівень володіння англійською мовою;
 • мають чинний закордонний паспорт.

Дата проведення: 1 по 10 жовтня 2015 року.

Місце проведення: Galyatető, Угорщина.

Організатори забезпечують: харчування, проживання в наметовому таборі, участь у всіх елементах програми, необхідні матеріали та обладнання, а також компенсують вартість проїзду згідно правил програми “Erasmus+”*.

За рахунок учасників: витрати, пов’язані з оформленням візи, медичне страхування, реєстраційний внесок – 50 євро.

Як подати заявку: бажаючі взяти участь, будь-ласка, до 15 липня 2015 року включно заповніть анкету та надішліть її на електронну адресу info@eu.sumy.ua.

Так як кількість місць обмежена, відбір учасників буде відбуватись на конкурсній основі.

За детальною інформацією звертайтесь: info@eu.sumy.ua.

* Вартість квитків компенсується у 100% розмірі в рамках лімітів, визначених програмою у залежності від відстані від вашого місця проживання до місця проведення тренінгу. В рамках від 100 км до 499 км – компенсація в рамках ліміту до 180 євро; в рамках від 500 км до 1999 км – компенсація в рамках ліміту до 275 євро. Якщо вартість квитків перевищує відповідний ліміт, то учасник компенсує різницю самостійно. Відстані визначаються згідно з офіційним «калькультором відстаней» на сайті програми “Erasmus+”.