Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

10.04.17 10:50

Тренінг у Вірменії: підвищення можливостей працевлаштування серед молоді

 

Центр євроініціатив запрошує молодіжних працівників та молодіжних лідерів подавати заявки на участь у міжнародному тренінгу “Employ Your Ability”, який відбудеться у Вірменії з 10 по 17 червня 2017 року. Учасники проекту дізнаються про засоби, які допоможуть молодим людям підвищити свої шанси на ринку праці.

Мета проекту – надати молодіжним працівникам та лідерам з країн ЄС, Східної Європи та Кавказу інструменти, направлені на підтримку працевлаштування молодих людей, з якими вони працюють у своїх громадах, особиливо молоді з меншими можлиовстями.

Завдання тренінгу:

  • надати учасникам знання та навички, направлені на підтримку безробітних молодих людей у пошуку місця на ринку праці, шляхом вивчення різних інструментів для забезпечення молодих людей відповідними інформаційними та навчальними можливостями;
  • розглянути реалії, що спричиняють безробіття серед молоді у різних країнах, поділитися можливостями у сфері працевлаштування молоді в країнах Європи, Східної Європи та Кавказу;
  • відвідати різні державні та приватні установи у Вірменії та дізнатися детальніше про міжсекторову співпрацю сфері працевлаштування молоді, державні програми та організаційні моделі, направлені на підтримку працевлаштування молоді;
  • налагодити співпрацю між організаціями, що працюють у сфері підтримки та розвитку молодих людей, а також сприяти розробці між ними нових міжнародних проектів в рамках програми Еразмус+ та ширше.

Методологія, що буде використана в рамках тренінгу, базується на принципах неформальної освіти. Досвідчена команда тренерів та організаторів проекту забезпечить ефективність навчального процесу учасників, а також в подальшому допоможе їм застосувати отримані знання та навички у професійному житті.

Участь у проекті візьмуть молодіжні лідери та працівники з Вірменії, Норвегії, Молдови, Росії, Грузії, Іспанії, Італії та України.

Захід відбудеться за підтримки програми Європейського Союзу Еразмус+.

Учасники проекту:

  • віком не молодше 18 років;
  • молодіжні працівники, молодіжні лідери; мають досвід у молодіжній роботі; зацікавлені у темі проекту;
  • мають бажання та можливість впроваджувати отримані знання у своїх громадах, а також підтримувати партнерські зв’язки, налагоджені на проекті;
  • мають достатній рівень володіння англійською мовою;
  • мають чинний закордонний паспорт.

Дата проведення: з 10 по 17 червня 2017 року.

Місце проведення: Торосгюх, Вірменія.

Організатори забезпечують: харчування, проживання, участь у всіх елементах програми, необхідні матеріали та обладнання, а також компенсують вартість проїзду згідно правил програми Erasmus+ (максимальний розмір компенсації для учасників з України – 275 євро).

За рахунок учасників: медичне страхування, реєстраційний внесок – 40 євро.

Як подати заявку: бажаючі взяти участь, будь-ласка, до 12 квітня 2017 року включно заповніть онлайн анкету.

Так як кількість місць обмежена, відбір учасників буде відбуватись на конкурсній основі.

За детальною інформацією звертайтесь: info@eu.sumy.ua.