Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

06.07.15 14:06

Тренінг в Італії для тих, хто бажає навчитися знімати документальні фільми

 

СМГО «Центр європейських ініціатив» запрошує представників молодіжних організацій, молодіжних працівників, молодіжних лідерів та активних молодих людей взяти участь у тренінговому курсі “Inquiry and Change”. В рамках проекту представники 11 країн Європи та Кавказу протягом 8 днів працюватимуть над спільною темою. Захід відбудеться в Італії в м. Порденоне з 20 по 27 вересня 2015 року.

Цільова група проекту – молоді люди віком 18-30 років, що мають інтерес створювати документальне кіно соціальної направленості. Тренінговий курс розрахований не на досвідчених експертів у цій справі, а тих, хто тільки бажає розпочати.

Основна мета проекту – це обговорити та сприяти залученню молодих людей у міжкультурні об’єднуючі заходи. Відповідно до принципів неформальної освіти, учасники підвищать свої знання та навички стосовно соціальних досліджень та документалістики.

Інструменти, що будуть розроблені, будуть направлені на дослідження проблем у місцевих громадах та використання відповідних проектів та соціальних ініціатив.

Участь у проекті візьмуть представники 11 країн: Македонії, Естонії, Грузії, України, Польщі, Кіпру, Румунії, Туреччини, Азербайджану, Сербії та Італії.

Навчальні методи, що будуть використані, базуються на принципах неформальної освіти: мастер-класи, презентації, робота в групах та інші інтерактивні вправи. Крім того, програмою передбачені міжкультурні вечори, коли учасники презентуватимуть культури своїх країн.

Захід відбудеться за підтримки програми Європейського Союзу “Erasmus+”.

Учасники проекту:

  • віком від 18 до 30 років;
  • представники молодіжних організацій, молодіжні працівники, молодіжні лідери та активні молоді люди;
  • активні, креативні та відкриті до нового;
  • мають бажання та можливість впроваджувати отримані знання у своїх громадах, а також підтримувати партнерські зв’язки, які будуть налагоджені на проекті;
  • мають достатній рівень володіння англійською мовою;
  • мають чинний закордонний паспорт.

Дата проведення: 20 по 27 вересня 2015 року.

Місце проведення: Порденоне, Італія.

Організатори забезпечують: харчування, проживання, участь у всіх елементах програми, необхідні матеріали та обладнання, а також компенсують вартість проїзду згідно правил програми “Erasmus+”*.

За рахунок учасників: витрати, пов’язані з оформленням візи, медичне страхування, реєстраційний внесок – 30 євро.

Як подати заявку: бажаючі взяти участь, будь-ласка, до 21 липня 2015 року включно заповніть онлайн-анкету.

Так як кількість місць обмежена, відбір учасників буде відбуватись на конкурсній основі.

За детальною інформацією звертайтесь: info@eu.sumy.ua.

* Вартість квитків компенсується у 100% розмірі в рамках лімітів, визначених програмою у залежності від відстані від вашого місця проживання до місця проведення тренінгу (м. Порденоне). В рамках від 100 км до 499 км – компенсація в рамках ліміту до 180 євро; в рамках від 500 км до 1999 км – компенсація в рамках ліміту до 275 євро. Якщо вартість квитків перевищує відповідний ліміт, то учасник компенсує різницю самостійно. Відстані визначаються згідно з офіційним «калькультором відстаней» на сайті програми “Erasmus+”.