Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

08.10.15 15:08

Тренінг в Вірменії “URA-You are Able 3”

 

Терміново шукаємо молодіжних працівників та молодіжних лідерів для міжнародного тренігу, що відбудеться у м. Торосгюх, Віменія, 8-15 листопада 2015 року.

Мета тренінгу – сприяння розвитку волонтерства як навчального механізму для підвищення працеспроможності серед молоді.

Завдання тренінгу:

  • надати молодіжним працівникам та молодіжним лідерам знання, навички та інструменти для рекрутенгу, визнання та винагородження волонтерської роботи;
  • презентувати механізми структурного відстеження волонтерської роботи, як навчального процесу;
  • обговорення видів волонтерськой діяльності, що сприяють розвитку можливостей молоді та підвищення конкурентноспроможності на ринку праці;
  • поділитись кращими практиками волонтерства та методів підвищення працеспроможності молоді в різних європейських країнах;
  • побудувати партнерство між організаціями громадянського суспілсьтва з програмних та патнерських країн у сфері волонтерства та молодіжного працевлаштування.

Проект реалізується громадською організацією “Youth Initiative Centre” (Вірменія) у співпарці з Fairbund e.V. (Німеччина) у рамках програми Європейського Союзу Еразмус+. СМГО «Центр європейських ініціатив» є офіційним партнером проекту в Україні.

Хто може взяти участь:

  • молодіжні працівники та молодіжні лідери віком від 18 років, що працюють з молоддю у громадських організаціях чи неформальних групах;
  • зацікавлені темою та мають високу мотивацію;
  • мають бажання підвищити якість та інноваційність молодіжної роботи;
  • мають бажання поділись досвідом.

Дата проведення: з 8 по 15 листопада 2015 року.

Місце проведення: Торосгюх, Вірменія.

Організатори забезпечують: харчування, проживання, участь у всіх елементах програми, необхідні матеріали та обладнання, а також компенсують вартість проїзду згідно правил програми “Erasmus+”*.

За рахунок учасників: медичне страхування, реєстраційний внесок – 20 євро.

Як взяти участь: потрібно заповнити он-лайн форму до 12 жовтня включно.

Так як кількість місць обмежена, відбір учасників буде відбуватись на конкурсній основі.

За детальною інформацією звертайтесь:yuliya.ielfimova.cei@gmail.com.

* Вартість квитків компенсується у 100% розмірі в рамках лімітів, визначених програмою у залежності від відстані від вашого місця проживання до місця проведення тренінгу. В рамках від 100 км до 499 км – компенсація в рамках ліміту до 180 євро; в рамках від 500 км до 1999 км – компенсація в рамках ліміту до 275 євро. Якщо вартість квитків перевищує відповідний ліміт, то учасник компенсує різницю самостійно. Відстані визначаються згідно з офіційним «калькультором відстаней» на сайті програми “Erasmus+”.