Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

05.01.16 18:16

Тренінговий курс "Coaching and Consulting" в Польщі: відгуки учасників проекту

 

З 16 по 23 листопада в Насутові (коло Любліна, Польща) відбувся тренінг "Coaching and Consulting" який мав на меті розвиток у активної молоді лідерських та коунчигових навиків, як невідмінної складової у їх особистому зростанні та розвитку, де представниками від ГО «Центр європейських ініціатив» були Андрій Залізняк та Євгенія Ігнатенко.

Протягом семиденного тренінгу навчання було засноване на коучингових методах, що можуть бути застосовані з різними цільовими аудиторіями. Цікава та нестандартна презентація методів «самопізнання» захопила учасників та дала змогу відкрити для себе власний потенціал.

Головний девіз тренінгового курсу "Learning by doing" повністю відображає насичену програму, що містила інтеграційні ігри, практичні моделі ефективного спілкування в групі, створенні індивідуального плану розвитку та багато іншого.

Також було організовано дводенний візит до Любліна: в перший день всіх захопила краса міста, яке на протязі декількох годин учасники досліджували у формі гри, дізнаючись безліч історичних фактів та міських легенд. Наступного дня відбулось неформальне спілкування в "Center of Youth Information and Development" та відвідування найвідомішої історичної пам’ятки Любліна "Grodzka Gate".

Участь у проекті взяли громадські активісти, молодіжні працівники, тренери, молодіжні лідери з 7 країн.

Тренінговий курс реалізований Польською організацією (Sempre a Frente Foundation) разом із партнерами з Португалії (Associação Mais Cidadania), України (Center for European Initiatives), Туреччини (Dinamik Gelisim Dernegi), Італії (Vagamondo Informal Group of Youngsters), Литви (Vš Inceptus) та Грузії (Student-Youth Council).