Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

06.02.17 14:14

Учасники для тренінгу в Грузії з вирішення конфліктів

 

Центр євроініціатив запрошує представників громадських організацій та ініціативних груп, що працюють з молоддю, взяти участь у тренінговому курсі “Youth Empowerment Meets Conflict Transformation Remastered”. В рамках проекту представники 13 країн Європи та Кавказу протягом тижня вивчатимуть динаміку сучасних конфліктів та яким чином молодь може вплинути на процеси, що відбуваються в Європі. Захід відбудеться у Грузії (м. Руставі) з 8 по 15 квітня 2017 року.

Основною метою проекту є посилити роль молодих людей в заходах з побудови миру в умовах конфлікту в Європі та надати їм можливості відігравати активну роль в якості відповідальних громадян як на місцевому, так і європейському рівнях.

В програмі тренігу будуть розглянуті базові поняття із дослідження конфліктів, аналізу конфліктів, динаміки конфлікту та посередництва у вирішенні конфліктів шляхом застосування підходів трансформації конфліктів. Крім того, тема трансформації конфлікту буде розглянута в контексті роботи з молоддю шляхом інтеграції розширення можливостей молоді та участі молоді у вирішенні конфліктів.

Тренінговий курс забезпечить учасників практичними та простими у використанні інструментами для аналізу конфліктів та розробки засобів вирішення конфлікту. Різноманітні неформальні освітні інструменти, такі як симуляційні вправи, робота в групах, дискусії, театральні методи, будуть доповнені методами зворотного зв'язку та оцінки, культурними вечорами, організованими учасниками, а також екскурсіями.

Цілі проекту:

 • вивчити підходи до трансформації конфліктів;
 • поділитися методами та досвідом посилення можливостей молоді в умовах конфлікту;
 • наголосити на важливості участі молоді у транформації конфліктів;
 • розробити план співпраці на європейському рівні в рамках майбутніх проектів з транформації конфліктів.

Питання, що будуть порушені в рамках тренінгу:

 • транформація конфліктів;
 • роль молоді у процесах змін та трансформації конфліктів;
 • розширення прав і можливостей молоді;
 • конфлікти в сучасній Європі;
 • розробка молодіних заходів, направлених на вирішення конфліктів.

Участь у проекті візьмуть молодіжні лідери та працівники з Вірменії, Білорусі, Молдови, Туреччини, Азербайджану, Італії, Грузії, Німеччини, Угорщини, Іспанії, Греції, Словаччини та України.

Захід відбудеться за підтримки програми Європейського Союзу “Erasmus+”.

Учасники проекту:

 • віком не молодше 18 років;
 • молодіжні лідери, молодіжні працівники, представники громадських організацій, що працюють з молоддю;
 • мають бажання та можливість впроваджувати отримані знання у своїх громадах, а також підтримувати партнерські зв’язки, налагоджені на проекті;
 • мають достатній рівень володіння англійською мовою;
 • мають чинний закордонний паспорт.

Дата проведення: з 8 по 15 квітня 2017 року.

Місце проведення: м. Руставі, Грузія.

Організатори забезпечують: харчування, проживання, участь у всіх елементах програми, необхідні матеріали та обладнання, а також компенсують вартість проїзду згідно правил програми “Erasmus+”*.

За рахунок учасників: медичне страхування, реєстраційний внесок – 50 євро.

Як подати заявку: бажаючі взяти участь, будь-ласка, до 8 лютого 2017 року включно заповніть онлайн анкету.

Так як кількість місць обмежена, відбір учасників буде відбуватись на конкурсній основі.

За детальною інформацією звертайтесь: info@eu.sumy.ua.

* Вартість квитків компенсується у 100% розмірі в рамках лімітів, визначених програмою у залежності від відстані від вашого місця проживання до місця проведення тренінгу (м. Краків). В рамках від 100 км до 499 км – компенсація в рамках ліміту до 180 євро; в рамках від 500 км до 1999 км – компенсація в рамках ліміту до 275 євро. Якщо вартість квитків перевищує відповідний ліміт, то учасник компенсує різницю самостійно. Відстані визначаються згідно з офіційним «калькультором відстаней» на сайті програми “Erasmus+”.