Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

08.01.09 12:32

В Дніпропетровську відбудеться відкриття Європейського Року креативності та інновацій (2009) в Україні

 

Європейські клуби з різних регіонів України будуть першими, хто долучиться до відзначення в Україні Європейського року креативності та інновацій – 2009. Відкриття Року відбудеться в Дніпропетровській області в рамках проекту, що реалізує ВГО «Українська асоціація європейських студій» за підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні.

В.о. Голови Представництва Єврокомісії в Україні Дірк Шюбель та керівництво Дніпропетровської області 12 грудня 2009 р. відкриють Європейський рік креативності та інновацій в Україні. Подія стане першою в черзі заходів, спрямованих на підтримку і розвиток творчих ідей і хисту до інновацій серед активної української молоді-членів Євроклубів.

Проект, в рамках якого пройде захід, «Підтримка мережі Євроклубів України», спрямований на подальший розвиток спроможності та підтримку мережевих ініціатив молодіжних європейських клубів в Україні, а також залучення їх до загальноєвропейських ініціатив. Основна тема цьогорічного проекту пов’язана з проголошеним на 2009 рік Європейським роком креативності та інновацій (ЄРКІ). Відповідне рішення було ухвалено 20.11.2008 Радою ЄС та Європарламентом за пропозицією Єврокомісії. Офіційне відкриття ЄРКІ відбудеться 7 січня в столиці Чеської Республіки, до якої з 1 січня 2009 року перейшло головування в ЄС.

Відзначення Року креативності та інновацій в Україні розпочнуть молодіжні європейські клуби, представники яких візьмуть участь в національній майстерні «Лідерство Євроклубів – Майстерня креативності та інновацій». На майстерні будуть представлені активні Євроклуби з більшості областей України, члени яких взяли участь в конкурсі на кращий логотип та слоган ЄРКІ в Україні. Організатори заходу засобами неформальної освіти нададуть можливість лідерам Євроклубів обмінятись досвідом творчого підходу до діяльності, засвоїти інноваційні методи роботи для успішного розвитку Євроклубів і посилення їх ролі в громадах.

Окрім майстерні, в межах цьогорічного проекту пройдуть регіональні тренінги та ярмарки креативності та інновацій. Головний захід – Національний молодіжний ярмарок креативності та інновацій – відбудеться під час святкування Днів Європи і об'єднає найбільш інноваційні ідеї Євроклубів та представить їх широкій громадськості.

Більше інформації про проект можна отримати від керівника проекту Сергія Штукаріна, телефон: +38 (050) 917 26 11, е-пошта: euroclub.org.ua@gmail.com. За додатковою інформацією можна також звертатись до Станіслава Топольницького, радника з питань преси та інформації в Представництві Єврокомісії в Україні, тел. (044) 390-8010, е-пошта: delegation-ukraine-press@ec.europa.eu.

 

* * * * *

Початок церемонії відкриття о 14:30 в конференц-залі Дніпропетровської обласної державної адміністрації (адреса: пр. Кірова, 1). Вхід для преси-вільний. Прес-конференція для представників ЗМІ о 16:00. Програма додається.