Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

28.10.08 15:52

В Києві пройде другий Конгрес Асоціації європейських студій

Рубрики: Події

 

Українська асоціація європейських студій, що об'єднує викладачів та дослідників європейської інтеграції, 30-31 жовтня в м. Києві проводить свій ІІ Конгрес. Захід, присвячений сучасному стану розвитку євростудій в Україні, проходитиме в приміщенні Британської Ради України, за фінансової підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».

Вдруге Конгрес Української асоціації європейських студій збере провідних вітчизняних фахівців у галузі дослідження та викладання європейської інтеграції в приміщенні Британської Ради в Україні. Пріоритетами обговорення будуть сучасні проблеми викладання та здійснення наукових досліджень з європейських студій в вищих навчальних закладах України, внутрішня та зовнішня комунікація в УАЄС, а також такі актуальні теми, як наслідки для України конституційної реформи в ЄС, регіональних конфліктів, зовнішньої та безпекової політики ЄС, а також сучасної світової фінансової кризи. Під час Конгресу буде також презентовано новий Інтернет-проект «Європейський освітній портал» та результати всеукраїнського соціологичного опитування з впровадження євростудій в Україні.

Відкриватимуть цьогорічний Конгрес: проф. Роман Петров, Президент УАЄС, Ірина Солоненко, Директорка Європейської Програми МФ «Відродження», проф. Олександр Копиленко, Директор Інституту законодавства Верховної Ради України, а також Вадим Трюхан, Директор Координаційного Бюро з євроінтеграції Кабінету Міністрів України. В обговореннях візьмуть ряд відомих фахівців, представники 20 осередків УАЄС, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національної академії державного управління при Президентові України тощо.

Серед досягнень Асоціації у співпраці з Міжнародним фондом «Відродження» за минулий рік — успішна реалізація проекту щодо консультування української урядової делегації на переговорах з Європейським Союзом щодо нової базової угоди, а також проведення Української школи європейської інтеграції на базі Національної академії державного управління при Президентові України. Асоціація також перемогла у міжнародному конкурсі проектів за європейською програмою ім. Жана Моне, та виграла тендер Представництва Європейської Комісії в Україні на реалізації проекту з підтримки вітчизняної мережі європейських клубів.

З питань акредитації ЗМІ та за додатковою інформацією просимо звертатись до Аліме Асанової, виконавчого директора УАЄС, за телефоном: 8 (099) 429 80 98, е-поштою: europa.org.ua@gmail.com. Інформацію про підсумки Конгресу буде розміщено на сайті УАЄС та порталі «Європейський простір».

* * * * *

Всеукраїнська ГО «Українська асоціація європейських студій» (УАЄС) — провідна загальнонаціональна неприбуткова організація, що має на меті об'єднання викладачів євростудій та фахівців у сфері європейської інтеграції. Створена у 2006 р., УАЄС має понад 20 осередків в областях України, входить до Світової асоціації євростудій (ECSA-World).

Європейська програма Міжнародного фонду «Відродження» має на меті підвищення спроможності організацій громадянського суспільства України відігравати активну роль у процесі європейської інтеграції України. Програма ініціює та підтримує громадські ініціативи у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції.