Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

15.03.12 16:04

Вакансії для волонтерів ЄВС в Польщі

 

Організація STRIM Association починає набір волонтерів на проекти Європейської волонтерської служби на період з 2012 по 2013 рік. Організація чукає ініціативних, активних та вмотивованих молодих людей, які бажають провести 9 місяців у Кракові (з 1 жовтня 2012 року по 30 червня 2013 року).

Надсилайте заповненні анкети на електронну адресу yuliya.ielfimova.cei@gmail.com до 1 квітня 2012 року.

Європейська волонтерська служба (ЄВС) – це підпрограма програми Європейської Комісії «Молодь в дії», що дозволяє молоді віком від 18 до 30 років здійснювати волонтерську діяльність в іншій країні у визначений період (від 2 до 12 місяців) у сферах: культура, молодь, спорт, соціальна допомога, культурна спадщина, мистецтво, цивільна оборона, навколишнє середовище, розвиток співпраці тощо. Метою ЄВС є підтримка участі молоді у різноманітних формах волонтерської діяльності всередині Європейського Союзу та поза його межами. Молодь залучається до колективної або індивідуальної добровільної неоплачуваної діяльності.