Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

25.01.16 13:00

Ви можете все після non-formal education у Вірменії

 

Сучасна молодь шукає перспективи для свого розвитку і програма Європейського Союзу «Ерасмус +» допомагає їй у цьому. Так, наприклад, четверо українців з Сум та Київу Сергій Богма, Галина Василевська, Анна Грицина та Ангеліна Данько 8-15 листопада відвідали міжнародний тренінг у Вірменії «URA − You are Able 3» за підтримки офіційного партнеру проекту в Україні СМГО «Центр європейських ініціатив». Тренінг був присвячений темі волонтерства як навчального механізму для підвищення працеспроможності серед молоді. Також учасниками цього тренінгу були ініціативні групи з Німеччини, Італії, Іспанії, Вірменії, Грузії та Білорусії.

Протягом семи днів молодь навчалася інструментам тім-білдингу, рекрутингу, знайомилася з можливостями, які надає міжнародне волонтерство програми «Ерасмус +», способам визнання та нагороди волонтерської роботи. Як результат, було побудовано партнерство між організаціями громадянського суспільства країн-партнерів у сфері волонтерства та молодіжної роботи. Також у рамках проекту були проведені навчальні екскурсії до місцевих волонтерських організацій міст Єреван та Гюмрі.

Так, як це було non-formal education, то і види роботи на тренінгу були не звичайними. Це і живі скульптури соціальної допомоги, які демонстрували, що хочеш і як хочеш, і традиційні для «Ерасмуса» ігри з ковдрою, а для особливо творчих − малюнки країн на підлозі. Усі учасники з України повні енергії та натхнення, після тренінгу можуть усе і готові до втілення своїх нових ідей у життя. Що ж, побачимо, можливо скоро саме ти, читачу, станеш учасником події, натхненням для створення якої був тренінг «URA − You are Able 3».

Анна Грицина