Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

11.04.07 09:34

Відвідайте фотовиставку «Молодь і європейська інтеграція України»

Рубрики: Новини євроінтеграції

 

Сумський Центр Європейської Інформації запрошує відвідати фотовиставку «Молодь і європейська інтеграція України», приурочену п'ятдесятиріччю Європейського Союзу, яка буде проходити в приміщенні Центру (вул. Героїв Сталінграду, 10, бібліотека ім. Н.К. Крупської, 3-й поверх) з 11 квітня 2007 року.

На виставці будуть представлені фотографії з молодіжних заходів, що відбувалися в рамках Програми «Молодь» Європейської Комісії або інших програм, в яких брали участь молоді люди з України та країн Європейського Союзу.

Європейські молодіжні програми підтримують молодіжні обміни, метою яких є надання можливостей молоді спілкуватися, вивчати культуру, обмінюватися досвідом, вивчати мову, знайомитися з різними країнами, а також заходи, спрямовані на розвиток громадських організацій.

Виставка проводиться за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» та Ресурсного центру для співпраці з країнами Східної Європи та Кавказу SALTO.

Фотовиставки також відбуватимуться в Донецьку, Харкові, Вінниці, Рівному, Чернівцях.