Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

01.07.11 16:40

Відзнака мера

Автор: Інна Битюк

З нагоди урочистостей, пов’язаних з відзначенням 15-річчя Конституції України, сумський міський голова вручив грамоту ГО «Центр європейських ініціатив» за «активну просвітницьку діяльність, впровадження європейських цінностей, роботу з підростаючим поколінням». Також у якості сувеніру Геннадій Мінаєв подарував організації збірник історико-краєзнавчих матеріалів – літературно-художнє видання «Суми. Пам'ять старих вулиць».

За словами мера, ГО «Центр європейських ініціатив» уже три роки стоїть на сторожі розвитку громадянського суспільства серед жителів Сум: «Я глибоко вдячний за освітню та інформаційно-просвітницьку діяльність, яку ви проводите серед сумчан, за виховання у молодого покоління жителів міста лідерських якостей, толерантності, поваги до прав людини, а також за надану можливість сумчанам відвідати Європу, де вони не просто знайомляться з містами та європейською культурою, а й презентують Суми та вітчизняні традиції», - зауважив Геннадій Мінаєв.