Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

21.11.14 11:51

Волонтерський проект у Іспанії

 

Центр європейських ініціатив пропонує молоді віком від 18 до 30 років можливість взяти участь у довготривалій волонтерській програмі.

Європейська волонтерська служба (ЄВС) – це чудова можливість для молоді, допомагаючи іншим, провести від 2 до 12 місяців з користю в одній із країн Європейського Союзу, вивчити іноземну мову, дізнатися про культуру європейської країни, знайти нових друзів, навчитися багатьом цікавим речам та розширити свій кругозір. Ця програма допомагає професійному та особистісному росту молодої людини.

Участь у програмі є безкоштовною. Програма покриває проживання, харчування волонтера під час проекту за кордоном, а також кишенькові гроші. Проїзд також частково покривається програмою. Волонтеру пропонується безкоштовні мовні курси. Детальніше про ЄВС >>

Як долучитися до програми?

Вам потрібно надіслати свій мотиваційний лист, зазначивши назву проекту, який вас зацікавив, та резюме на електронну адресу voluntariado.europeo@uam.es. У якості відправляючої організації зазначте «Центр європейських ініціатив» (sending organization – Center for European Initiatives).

УВАГА! Мотиваційний лист та резюме мають бути лише англійською або іспанською мовами.

Термін подачі: 31 грудня 2014 р.

Організація: Universidad Autónoma de Madrid

Місце: Мадрид, Іспанія

Термін: 1 жовтня 2015 року – 3 червня 2016 року

Обов’язки волонтера: допомога в підтримці центру для молоді з розумовими розладами та літніх людей; організація їх дозвілля, майстер-класів, театру, створення інформаційних матеріалів про діяльність центру, організація інших заходів центру.

Вимоги: мінімальний рівень володіння іспанською мовою.

Веб-сторінка організації: www.uam.es/oficinasolidaria