Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

17.11.14 23:09

Волонтерський проект у Великобританії

 

Центр європейських ініціатив пропонує молоді віком від 18 до 30 років можливість взяти участь у довготривалій волонтерській програмі ЄВС у Великобританії.

Європейська волонтерська служба (ЄВС) – це чудова можливість для молоді, допомагаючи іншим, провести від 2 до 12 місяців з користю в одній із країн Європейського Союзу, вивчити іноземну мову, дізнатися про культуру європейської країни, знайти нових друзів, навчитися багатьом цікавим речам та розширити свій кругозір. Ця програма допомагає професійному та особистісному росту молодої людини.

Участь у програмі є безкоштовною. Програма покриває проживання, харчування волонтера під час проекту за кордоном, а також кишенькові гроші. Проїзд також частково покривається програмою. Волонтеру пропонується безкоштовні мовні курси. Детальніше про ЄВС >>

Як долучитися до програми? Вам потрібно надіслати свій мотиваційний лист, зазначивши назву проекту, який вас зацікавив, та резюме на електронну адресу anastazy2003@gmail.com.

УВАГА! Мотиваційний лист та резюме мають бути лише англійською мовою.

Термін подачі: 5 грудня 2014 року.

Організація: Fearon Hall Community Місце: Лафборо, Великобританія (Loughborough, UK).

Термін: 1 лютого – 30 листопада 2015.

Обов’язки волонтера: підтримка роботи громадського центру Fearon Hall, промоційні заходи, збір коштів на розвиток центру, написання проектних заявок, організація заходів центру.

Вимоги: енергійність, креативність, відповідальність, висока самоорганізація та здатність працювати без постійного керівництва.

Забезпечення: волонтеру надається житло протягом усього проекту, медична страховка, а також кошти на харчування та кишенькові витрати у сумі близько 240 євро.

Проїзд до місця проекту відшкодовується згідно з правилами Програми.