Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

15.03.12 17:15

Волонтерство у країнах Європейського Союзу

 

Сумська міська громадська організація «Центр європейських ініціатив» пропонує можливість активній та вмотивованій молоді долучитися до проектів Європейської волонтерської служби програми «Молодь в дії» Європейської Комісії.

Європейська волонтерська служба – це програма, що дозволяє молоді віком від 18 до 30 років здійснювати волонтерську діяльність в країнах Європейського Союзу. Термін волонтерського сервісу варіюється від 2 до 12 місяців. Сфера діяльності, до якої залучається молодь дуже різноманітна: культура, молодь, спорт, соціальна допомога, культурна спадщина, мистецтво, навколишнє середовище, розвиток співпраці тощо.

Метою ЄВС є підтримка участі молоді у різноманітних формах волонтерської діяльності всередині Європейського Союзу та поза його межами. Молодь залучається до колективної або індивідуальної добровільної неоплачуваної діяльності. Участь у програмі є безкоштовною. Учасникам покривається проживання, харчування, 90 % вартості проїзду, візові витрати, волонтери отримують кишенькові гроші. Детально про умови програми читайте на веб-сайті програми «Молодь в дії».

Для того, щоб взяти участь у проекті ЄВС заповніть анкету, складіть мотиваційного листа англійською мовою, підготуйте своє резюме та відправте на електрону адресу Центру європейських ініціатив: info@eu.sumy.ua. Ми Вас будемо повідомляти про вакансії та можливості участі у програмі.