Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

20.02.14 17:17

«Волонтерство заради змін»: допоможемо дітям разом

 

У лютому «Центр європейських ініціатив» розпочав волонтерський проект «Волонтерство заради змін». Його головна мета – просування активного громадянства серед української та європейської молоді, промоція сімейних цінностей, розуміння міжкультурних відмінностей та розвиток толерантності серед молодих людей. Протягом двох місяців 7 волонтерів з європейських країн – Франції, Італії та Польщі - працюватимуть у команді з місцевими волонтерами, і разом вони розгорнуть благодійну кампанію зі збору коштів для комунального закладу Сумської обласної ради Косівщинська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат Сумського району.

Нашим іноземним волонтерам – від 19 до 26 років. Усі вони приїхали до Сум, оскільки хочуть допомогти місцевій громаді, отримати волонтерський досвід за кордоном та познайомитись з культурою країни, відмінною від їхніх. Наші місцеві волонтери – в основному студенти сумських вузів, а також школярі. Партнерами проекту виступають ряд благодійних та громадських організацій м. Суми, одна з них – волонтерський центр «Академія добрих справ» при Українській Академії банківської справи.

Юрій Шевченко, директор комунального закладу Сумської обласної ради Косівщинська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат Сумського району: «Для нас головне – дати можливість нашим дітям розширити свій кругозій, познайомитись з гарними людьми. Можливо, волонтери стануть прикладом для них у подальшому житті. Ну і, звичайно, нашому закладу не завадить матеріальна допомога. На прохання волонтерів У лютому «Центр європейських ініціатив» розпочав волонтерський проект «Волонтерство заради змін». Його головна мета – просування активного громадянства серед української та європейської молоді, промоція сімейних цінностей, розуміння міжкультурних відмінностей та розвиток толерантності серед молодих людей. Протягом двох місяців 7 волонтерів з європейських країн – Франції, Італії та Польщі - працюватимуть у команді з місцевими волонтерами, і разом вони розгорнуть благодійну кампанію зі збору коштів для комунального закладу Сумської обласної ради Косівщинська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат Сумського району. ми підготували перелік речей, які були б корисні вихованцям інтернату. Серед них прості, але вкрай необхідні речі – лінолеум, підручники, канцелярські товари, матеріали для заняття трудом і т.д.»

Волонтери Марта Дубєль (Польща) та Максім Гегнард (Франція): «Цього тижня ми мали змогу відвідати інтернат, поспілкуватися із вчителями, подружитись з дітьми під час спортивних змагань «Веселі старти». Ми звернули увагу на те, що діти живуть у досить базових умовах, і що багато матеріалів вчителі та вихователі виробляють своїми руками. Але найбільше нас вразило те, наскільки самовіддано працює колектив цього закладу та до яких високих результатів призводить це кожного року – скільки змагань вони перемагають, які творчі та зацікавлені діти в інтернаті. Після цієї зустрічі ми впевнено можемо сказати, що ці діти і цей заклад заслуговує на те, щоб їм допомогли. Тож ми звертаємося із проханням всіх жителів міста Суми прийняти участь у зборі допомоги цьому інтернату».

За інформацією звертайтеся до офісу «Центру європейських ініціатив»: вул. Набережна р. Стрілки, 22.

Координатор проекту: Мазур Анастасія, тел. 0664562975.

Проект «Волонтерство заради змін» підтриманий програмою «Молодь в дії» Європейського Союзу.