Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

24.11.09 08:52

Запрошуємо молодих лідерів взяти участь в міжнародному тренінгу «Попередження гендерного насильства через молодіжну роботу»

 

Центр європейських ініціатив (Україна) і Молодіжна асоціація DRONI (Грузія) за фінансової підтримки Європейського Молодіжного Фонду Ради Європи реалізує спільний україно-грузинський проект «Попередження гендерного насильства через молодіжну роботу».

П’ятиденний молодіжний тренінг відбудеться 20-25 грудня у м. Суми. Тренінговий курс спрямований на сприяння гендерному рівноправ’ю та попередження гендерного насильства.

Головними завданнями тренінгу є:

  • обговорити питання гендерного насильства у європейському контексті на міжнародному рівні;
  • запобігти проявам гендерного насильства в країнах-учасницях шляхом об’єднання зусиль молодіжних лідерів з Грузії та України;
  • розробити молодіжні проекти спрямовані на запобігання гендерного насильства.

У тренінгу візьмуть участь 20 молодих людей: по 10 з України та Грузії.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Організатори також покривають витрати на проживання та харчування учасників, а також забезпечують усіма необхідними матеріалами. Українські учасники самостійно сплачують поїзд до м. Суми та назад.

Хто може взяти участь: громадсько-активна молодь, молодіжні лідери, представники НУО, віком від 18 до 30 років.

Місце проведення: м. Суми, Україна.

Дата проведення: 20-25 грудня 2009 року.

Робоча мова тренінгу: російська.

Для того, щоб взяти участь у тренінгу, заповніть анкету учасника і надішліть її на електронну адресу info@eu.sumy.ua. У назві повідомлення відмітьте «ваше прізвище_PGBV_Application». На приклад, «Semenuk_PGBV_Application». Ви також можете заповнити електронну версію аплікаційної анкети за посиланням: http://spreadsheets.google.com/viewform?hl=en&formkey=dDFiT09qSzdENlllYkVYbFJZMjZtTHc6MA.

Останній термін подання анкет: 5 грудня 2009 року.