Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

18.04.07 10:46

Запрошується молодь міста до участі у рольовій грі

 

Учасники гри отримають ролі умовних учасників переговорного процесу та будуть активно відстоювати інтереси:

  • Країн-кандидатів на вступ до ЄС (Хорватія, Македонія, Туреччина, Україна)
  • Ради ЄС
  • Європейської Комісії
  • Європарламенту
  • ЗМІ

Учасники зможуть довідатись про проблеми та можливості розширення Європейського Союзу, активно відстоювати свої інтереси, а також прийняти своє рішення щодо цього питання.

До участі в грі запрошується молодь міста Суми 14—25 років. Кількість учасників — 40 осіб.

Рольова гра відбудеться 28 квітня 2007 року з 10:00 до 18:00 у приміщенні ЗНВК № 9 (вул. Даргомижського, 3, авт. зупинка «Сумсільмаш»).

Щоб стати учасником гри, будь ласка, зареєструйтесь до 18:00, 26 квітня 2007 року за телефонами 38 (0542) 65—04-88 або 65—04-74 або завітайте в Центр Єропейської Іформації, (бібліотека ім. Крупської, 3-й поверх).

Участь у грі є безкоштовною. Учасники будуть забезпечені всіми необхідними матеріалами під час гри. Так, як кількість учасників обмежена, відбір буде проходити на основі дати реєстрації.

Організатори гри — Євроклуб, Центр Єропейської Іформації у місті Суми, створений за підтримки Міжнародного Фонду Відродження. Фінансова підтримка рольової гри — Представництво фонда ім.Конрада Аденауера (ФРН) в Україні. Партнери - ЗНВК № 9.

Вперше рольова гра з європейської тематики в місті Суми відбулась 3 лютого 2007 року в приміщенні Сумського державного університету. Тоді учасниками стали понад сорок учнів та студентів - представників різних начальних закладів Сум.