Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

10.10.16 10:39

Завітайте на благодійний ярмарок їжі в Сумах до Всесвітнього дня продовольства

 

16 жовтня ми зберемося разом в центрі нашого міста заради укріплення солідарності у боротьбі за збереження наступних поколінь. Під час заходу кожен матиме можливість проявити співчуття та поділитися їжею з нужденними через Банк Продовольства, або просто придбавши будь-які смаколики на благодійній ярмарці.

Всесвітній день продовольства з'явився в світовій історії в 1979 році на конференції Продовольчої і сільськогосподарської організації (FAO) Організації Об'єднаних Націй (ООН). В це складно повірити, але навіть в наш прогресивний час, більша половина людства й досі страждає від голоду, недоїдання та злиднів... Погана екологія, глибокі економічні проблеми в суспільстві, зростання кількості населення, урбанізація - всі ці чинники призводять до погіршення глобальної продовольчої проблеми.

Ми, українці, нажаль чудово знаємо, які жахливі наслідки може мати голод, тож не будемо байдужими та підтримаємо світову ініціативу!

На ярмарку ви зможете скуштувати традиційні страви з різних куточків світу, виготовлені з місцевих українських продуктів. Крім того, протягом всьго часу працюватиме Банк Продовольства, куди кожен зможе зробити свій продуктовий внесок на потреби нужденних.

Місце проведення: Академічний провулок.

Час проведення: 16 жовтня, з 12:00 до 15:00.

Організатори: Центр європейських ініціатив.

Докладніше