Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

17.05.15 11:32

«Жива бібіліотека: історії, що об’єднують»

 

16 травня у рамках святкування Дня Європи у місті Суми 2015 відбулась «Жива бібліотека: історії, що об'єднують - OPEN AIR». Незважаючи на зовсім таки не травневу погоду, захід був теплим та атмосферним.

«Жива бібілотека» - це форма відкритого спілкування, де «книги» - це люди, а «читачі» - це відвідувачі, що прийшли почути історії.

«Жива бібліотека» проводиться у м. Суми з листопада 2014 року. За цей час нас відвідало близько 1000 читачів. Вони почули 42 незабутніх та неповторних історії.

14 надзвичайних історій «живих книг» були відібрані для «Живої бібліотеки – OPEN AIR».

Сама «бібліотека» була організована, як містечко, в якому відвідувачі могли орієнтуватись за допомогою мапи.

Наші волонтери в Інфопоінті ознайомлювали, бажаючих з каталогом «книг» та допомогали зорієнтуватись відповідно до того, коли і де вони можуть поговорити з «книгою».

Захід відвідало близько 250 «читачів» різного віку та походження. Після кожного «читання» відвідувачі могли залишити свої враження стосовно почутого.

Додатковою інтерактивною активністю стали «Німі дебати», де відвідувачам було запропоновано залишити свої коментарі стосовно двух тез: «Штучний мир важливіший за справедливість» та «Мати дах над головою краще, ніж говорити те, що думаєш». Запропановані тези викликали жваву дискусію серед відвідувачів.

Подія була реалізована СМГО «Центр європейських ініціатив» за підтримки Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації.

Висловлюємо щиру подяку всім, хто допоміг реалізувати нашу ініціативу. Насамперед волонтерами та «книгами», а також Управлінню молоді та спорту СОДА, євроклубам міста, Сумському центру дозвілля молоді, Палацу дітей та юнацтва, рекламній агенції RPR.

Подяка за інформаційну підтримку «Живої бібліотеки» - Афіші м. Суми.

Фотозвіт з «Живої бібліоткеки – OPEN AIR» за цими посиланнями: