Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Творча майстерня «Бідність – це не історія!» в Сумах

19.10.10
Рубрики: Євроклуб, Події, Неформальна освіта

Євроклубівці м. Суми відвідали творчу майстерні «Бідність – це не історія!», що проводилася 16 жовтня 2010 року в Сумському Центрі європейської інформації. Організаторами майстерні стали представники СМГО «Центр європейських ініціатив» та учасники однойменного молодіжного обміну, що проходив у м. Істбурн (Великобританія) у серпні 2010...

Відзначаємо День європейських мов разом!

01.10.10
Рубрики: Євроклуб, Події

30 вересня молодь Сумщини долучилася до святкування Дня європейських мов. Захід був організований волонтерами СМГО «Центр європейських ініціатив» у співпраці з Сумським державним університетом в рамках проекту «Центр європейської інформації».

Толерантність наймолодшим від євроклубу «Гармонія» ССШ №25

23.12.08
Рубрики: Євроклуб

Євроклубівці ССШ № 25 «Гармонія» розробили проект спрямований на роботу з дітьми сумського Будинку маляти тривалістю один рік. Початок проекту був приурочений до свята Святого Миколая.

Євроклубівці міста Суми взяли участь у новій серії рольових ігор «Формування майбутнього Європи»

04.12.08
Рубрики: Центр Європейської Інформації, Євроклуб, Неформальна освіта

З 25 по 27 листопада у школах №21, №22 та №24 міста Cуми були проведені рольові ігри «Формування майбутнього Європи», під час яких учням пропонувалося відчути себе у ролях високопосадовців, в чиїх руках знаходяться важелі управління європейськими державами.

У Сумах пройшов Тиждень толерантності

18.11.08
Рубрики: Події, Проекти, Євроклуб

З 6 по 16 листопада у м. Суми проходив Тиждень толерантності у контексті всеукраїнської кампанії «Толерантність, як шлях до Європи». До кампанії долучилося близько 20 навчальних закладів, євроклубів, організацій Сумської області та міста Суми. Регіональним партнером кампанії виступила громадська організація «Центр європейських...

Оголошується конкурс на кращий логотип та слоган Європейського року креативності та інновацій в Україні

29.10.08
Рубрики: Євроклуб, Конкурси

В рамках проекту «Підтримка мережі Євроклубів України», Українська асоціація європейських студій та Представництво Європейської Комісії в Україні запрошують вітчизняні Євроклуби взяти участь в конкурсі на кращий логотип і слоган Європейського року креативності та інновацій в Україні.

Представництво Єврокомісії в Україні продовжує підтримувати мережу українських Євроклубів

24.10.08
Рубрики: Євроклуб, Проекти

ВГО «Українська асоціація європейських студій» починає реалізацію нового проекту «Підтримка мережі Євроклубів України» за підтримки Представництва Єврокомісії в Україні і пропонує вітчизняним Євроклубам взяти участь в заходах, присвячених проголошеному на 2009 рік Європейському році креативності та інновацій.

Суми відсвяткували Дні Європи-2008

20.05.08
Рубрики: Центр Європейської Інформації, Євроклуб, Події

17 травня на Театральній площі міста Суми розгорнувся «Європейський квартал» на честь святкування Днів Європи в Україні. Захід був ініційований Сумським Центром Європейської Інформації спільно з Сумською обласною державною адміністрацією.

Зустріч Євроклубу. Дебати на тему: «Одностатеві шлюби: ЗА і ПРОТИ»

13.04.07
Рубрики: Новини євроінтеграції, Євроклуб

Вчора, 11.04.2007 відбулась зустріч членів Євроклубу. Цього разу до нас завітало четверо новеньких, двоє дівчат з Німеччини. Темою зустрічі були дебати на тему: «Одностатеві шлюби: ЗА і ПРОТИ».

Перед безпосередньо дебатами була проведена інформаційна частина по історії виникнення і розвитку одностатевих стосунків, сучасна ситуація по відношенню до одностатевих союзів в різних країнах світу. Всі ці факти підготувала і озвучила Оксана Балашова. Наступним етапом було розділення учасників на дві команди, які відстоювали протилежні думки: ЗА і ПРОТИ.

За декілька хвилин команди мали сформувати...

Щосереди в сумському Центрі Європейської Інформації збирається активна молодь міста

05.04.07
Рубрики: Євроклуб

4 квітня 2007 року в ЦЄІ пройшла чергова зустріч членів Євроклубу. Цього разу розглядалась тема «Франція». Була представлена презентація загальної інформації про Францію, тема французької кухні та відомі місця Парижа. Учасники дізнались цікаві факти з історії Франції, про систему освіти, культуру спілкування, гумор, їжу та багато іншого.

Лише за 2 місяці існування Євроклубу було проведено ряд заходів:

гра «Знання про Європу», яка направлена на подолання стереотипів пов'язаних з ЄС та країнами Європи; презентація програми «Молодь в дії», що пропонує реалізацію проектів направлених на...