Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Запрошується молодь міста до участі у рольовій грі

18.04.07

Учасники гри отримають ролі умовних учасників переговорного процесу та будуть активно відстоювати інтереси:

Країн-кандидатів на вступ до ЄС (Хорватія, Македонія, Туреччина, Україна)Ради ЄСЄвропейської КомісіїЄвропарламентуЗМІ

Учасники зможуть довідатись про проблеми та можливості розширення Європейського Союзу, активно відстоювати свої інтереси, а також прийняти своє рішення щодо цього питання.

До участі в грі запрошується молодь міста Суми 14—25 років. Кількість учасників — 40 осіб.

Рольова гра відбудеться 28 квітня 2007 року з 10:00 до 18:00 у приміщенні ЗНВК № 9 (вул. Даргомижського,...

Зустріч Євроклубу. Дебати на тему: «Одностатеві шлюби: ЗА і ПРОТИ»

13.04.07
Рубрики: Новини євроінтеграції, Євроклуб

Вчора, 11.04.2007 відбулась зустріч членів Євроклубу. Цього разу до нас завітало четверо новеньких, двоє дівчат з Німеччини. Темою зустрічі були дебати на тему: «Одностатеві шлюби: ЗА і ПРОТИ».

Перед безпосередньо дебатами була проведена інформаційна частина по історії виникнення і розвитку одностатевих стосунків, сучасна ситуація по відношенню до одностатевих союзів в різних країнах світу. Всі ці факти підготувала і озвучила Оксана Балашова. Наступним етапом було розділення учасників на дві команди, які відстоювали протилежні думки: ЗА і ПРОТИ.

За декілька хвилин команди мали сформувати...

Нове надходження до бібліотеки Центру Європейської Інформації

11.04.07
Рубрики: Новини євроінтеграції

Центр Європейської Інформації отримав чергове поповнення до своєї бібліотеки — посібник «Управління неприбутковою організацією».

У посібнику розглянуто систему управління неприбутковою організацією. Викладено сучасні погляди на місце стратегічного управління у діяльності організацій громадянського суспільства. Наведено інструменти поширення можливостей громадських організацій у розвитку стратегічного планування, встановленні цілей, управлінні результативністю, персоналом, формування гнучких управлінських структур. Подано механізм посилення потенціалу організації через забезпечення ефективної...

Відвідайте фотовиставку «Молодь і європейська інтеграція України»

11.04.07
Рубрики: Новини євроінтеграції

Сумський Центр Європейської Інформації запрошує відвідати фотовиставку «Молодь і європейська інтеграція України», приурочену п'ятдесятиріччю Європейського Союзу, яка буде проходити в приміщенні Центру (вул. Героїв Сталінграду, 10, бібліотека ім. Н.К. Крупської, 3-й поверх) з 11 квітня 2007 року.

Щосереди в сумському Центрі Європейської Інформації збирається активна молодь міста

05.04.07
Рубрики: Євроклуб

4 квітня 2007 року в ЦЄІ пройшла чергова зустріч членів Євроклубу. Цього разу розглядалась тема «Франція». Була представлена презентація загальної інформації про Францію, тема французької кухні та відомі місця Парижа. Учасники дізнались цікаві факти з історії Франції, про систему освіти, культуру спілкування, гумор, їжу та багато іншого.

Лише за 2 місяці існування Євроклубу було проведено ряд заходів:

гра «Знання про Європу», яка направлена на подолання стереотипів пов'язаних з ЄС та країнами Європи; презентація програми «Молодь в дії», що пропонує реалізацію проектів направлених на...

Фотоконкурс «Суми та Європа. Точка перетину»

05.04.07
Рубрики: Конкурси

Євроклуб міста Суми, що діє на базі Сумського Центру Європейської Інформації, оголошує про початок конкурсу фотографій «Суми та Європа. Точка перетину».

Взяти участь у конкурсі запрошуються всі сумчани, які люблять місто Суми, його красу та бачать своє місто європейським; які захоплюються фотографією або просто мають цікаві знімки у своїй колекції та бажають, щоб їх побачило все місто.

До участі в конкурсі приймаються фотографії, на яких зображено місто Суми, його жителі, та які відображають особистий погляд фотографа на місто, як частину Європи та європейської культури.

В травні 2007 року...