Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Святкова зустріч євроклубівці під мелодії новорічних пісень

26.12.11

Напередодні святкування Нового року євроклубівці міста організували новорічний фестиваль євроклубів. Уже третій рік поспіль школярі зустрічають Новий рік у святковій атмосфері. Цього року новорічна зустріч відбулася на базі школи № 23 під інсценування новорічних пісень.

Центр європейських ініціатив підбив підсумки європейського року волонтерства в Сумах

08.12.11

8 грудня громадська організація «Центр європейських ініціатив», яка покликана сприяти розвитку громадянського суспільства в Україні, підбила підсумки року волонтерства в м. Суми. Протягом 2011 року ЦЄІ реалізував низку волонтерських проектів для молоді, які спрямовані на підвищення обізнаності громадськості з питань європейської інтеграції та проголошення європейських цінностей....

Координатори євроклубів Сумщини взяли участь у Міжнародному проекті "Learn to make decisions"

07.12.11

Із 31 жовтня по 4 листопада представники євроклубів Сумщини Олена Золотавіна та Наталія Сидоренко брали участь у міжнародному проекті "Learn to make decisions" в Празі (Чеська Республіка). Організатором виступила EAICY - European association of leisure time institutions for children and youth (Чехія). Партнер із України – СМГО «Центр європейських ініціатив».

Всеукраїнський фото-відео-конкурс «ЄВС Волонтерство»

05.12.11

Мережа інформаційних представників програми Європейської Комісії «Молодь в дії» в Україні проводить Всеукраїнський фото-відео конкурс «ЄВС волонтерство» в рамках Європейського Року Волонтерства.