Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Права людини, вирішення конфліктів та європейська інтеграція для молоді

27.09.12

18-21 вересня стали днями прав людини, вирішення конфліктів та європейської інтеграції в санаторії-профілакторії «Ровесник». Саме в ці дні Центром європейських ініціатив було проведено три тренінгових заняття для молоді, що відпочивала у таборі.

Ми перетнули кордон – приєднуйся до нас!

27.09.12

6-10 вересня 2012 року у м. Суми 36 молодих людей з 6 країн (Німеччина, Грузія, Вірменія, Польща, Румунія та Україна) перетнули кордони, створені внутрішніми та зовнішніми бар’єрами всередині кожного з нас та між нашими країнами. Цей «великий крок для людини» був зроблений у рамках міжнародного молодіжного обміну «Кордони перед нами – кордони всередині нас», що реалізувався СМГО «Центр європейських ініціатив» за підтримки програми «Молодь в дії» Європейської...

Конкурс для команд євроклубів Сумщини на участь у проекті «Mammedia: Свобода. Підтримка українських молодіжних ЗМІ»

27.09.12

Проект «Mammedia: Свобода. Підтримка українських молодіжних ЗМІ» має на меті активізацію молодих українців через засоби масової інформації. За допомогою розробленої платформи Mammedia.com.ua вони зможуть створювати незалежні молодіжні медіа, а також взяти участь у конкурсі, ідеєю якого є роздуми про поняття свободи і свободи слова. Переможці конкурсу будуть нагороджені призами, а також візьмуть участь у дебатах з відомими експертами в...

Молодь навчалась поважати різноманітність із проектом SMART

26.09.12

Дводенний англомовний табір SMART Diversity & Culture, що проходив в Сумах 22-23 вересня, зібрав шкільну молодь з усієї області. Цього разу учасники дізнались про традиції різних народів, особливості міжкультурного спілкування, а також обговорили необхідність толерантного поводження.

Учасники для міжнародного молодіжного обміну «Твори ‘та’ дій»

14.09.12

Центр європейських ініціатив запрошує креативну та активну молодь, яка захоплюється музикою, танцями та театром взяти участь міжнародному молодіжному обміні “Art’n’Act”, який відбудеться 2-10 жовтня у м. Суми (Україна). У проекті візьмуть участь молоді люди з Вірменії, Грузії, Польщі, Німеччини та України. Проект реалізується за підтримки програми «Молодь в дії» Європейського...

Конкурс серед молодих фахівців на участь у І Київському Безпековому Форумі для Молоді

13.09.12

Фонд Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» оголошує конкурс есе для молодих фахівців на участь у І Київському Безпековому Форумі для Молоді, який відбудеться 23-24 листопада 2012 року.

Мовні клуби з волонтерами Центру європейських ініціатив

12.09.12

Запрошуємо бажаючих вивчати англійську, французьку, норвезьку або словенську мови! Мовні клуби безкоштовно проводяться щотижня у Сумській обласній бібліотеці волонтерами з США, Франції, Норвегії та Словенії.

Подорожуй Німеччиною зі SMART: спеціальна програма на осінні канікули

08.09.12

Якщо ти хочеш корисно та весело провести осінні канікули, відвідати найцікавіші місця Східної Німеччини (Берлін, Дрезден, Потсдам, Фюрстенвальде), поспілкуватися з ровесниками з Німеччини та відвідати справжню німецьку школу та знайти нових друзів - бери участь у навчальній поїздці до Німеччини в рамках міжнародного молодіжного проекту SMART 26 жовтня – 3 листопада 2012 року!...

Молодіжний табір SMART Diversity & Culture відкриває сезон у вересні

08.09.12

22-23 вересня 2012 року поблизу міста Суми буде проходити молодіжний міжнародний табір SMART. Завдання SMART – підвищення рівня знання іноземних мов і навичок спілкування, розвиток лідерських якостей та розширення кругозору у молоді. Цього разу ми розлянемо тему «Різноманітніть та культура».

Міжнародний тренінговий курс в Польщі для мультиплікаторів молодіжних проектів

07.09.12

СМГО «Центр європейських ініціатив» оголошує набір учасників тренінгового курсу для мультиплікаторів, що відбудеться з 14 по 20 жовтня 2012 року у молодіжному центрі «Мотич Лешний» поблизу м. Люблін (Польща).

Відображено 1 з 10 (всього: 12)

1

2

наступні >