Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Волонтерство потребує допомоги

31.10.13

10-17 жовтня 2013 відбувся міжнародний тренінг "Volunteer Direct" за підтримки програми «Молодь в дії» Європейського Союзу. Мета тренінгу – підвищення обізнаності щодо важливості волонтерської роботи у залучені молоді до активного громадянства, підвищення навичок громадських організацій з менеджменту волонтерів, сприяння активної участі молоді з сільських та не розвинутих міських районів через волонтерство....

Молодіжний обмін в Польщі «Звуки, слова та фарби...»: враження учасника проекту

30.10.13

З 18 по 26 жовтня 2013 року відбувся молодіжний обмін «Звуки, слова та фарби – мистецтво у дії» за підтримки програми «Молодь в дії» Європейського Союзу. Проект був реалізований фундацією «Щасливе дитинство», м. Люблін, Польща. Партнером з українського боку виступила громадська організація «Центр європейських ініціатив».

Міжнародний тренінг в Берліні з виховання толерантності у молоді: враження учасниці з Сум

28.10.13

З 7 по 15 жовтня 2013 року місто Берлін приймав учасників міжнародного тренінгового курсу "Diversity and Tolerance – Methods, Concepts and Practice of Diversity in Youth Work" («Різноманітність та толерантність – методи, концепції та практики різноманіття в молодіжній роботі»). В проекті взяли участь представники молодіжних організацій та професіонали, що працюють з молоддю, з 10 країн (Азербайджану, Грузії, Німеччини, України, Білорусі, Польщі, Нової Каледонії, Великої Британії, Іспанії та Туреччини)....

Тренінг з методології пошуку ідей та створення засобів для розвитку молоді «WELLcomeBEING» в Турині

25.10.13

Центр європейських ініціатив оголошує конкурс на участь у міжнародному тренінгу для працівників та активістів громадських організацій з метою знаходження шляхів та засобів для розвитку сучасної молоді. Проект, участь в якому візьмуть 18 представників з 6 європейських країн, відбудеться з 15 по 21 грудня в м. Турин, Італія.

Youth Opens Europe: mission accomplished

24.10.13

The names of three volunteers - Peter Wauters, Marie-Luise Sittauer and Sofiane Distante are now well known to many citizens of Sumy. For a period of 9 months these young people organized and took part in a lot of activities of Center for European Initiatives and its partners involving children and youth. This EVS project was supported by Youth in Action Programme of the European Union. And judging by the knowledge, skills and positive experience which was gained by everybody involved in the project “Youth Opens Europe” – it was more than successful.

Курси польської мови в Сумах

14.10.13

Центр європейських ініціатив оголошує про набір груп з вивчення польської мови у 2013/2014 навчальному році. Заняття з професіним викладачем будуть проходити 1 раз на тиждень. Додатково для відвідувачів курсів 1 раз на тиждень буде організовано розмовний клуб з носіями польської мови - волонтерами з Польщі.