Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Новорічний табір SMART для школярів: реєстрацію учасників розпочато

21.11.14

Запрошуємо шкільну молодь відсвяткувати Новий Рік разом! SMART - це, як завжди, нові та страрі друзі, море позитивних емоцій та вражень, розширення кругозору та можливість підвищити власний рівень знання англійської мови. SMART New Year відбудеться 26-28 грудня поблизу м. Суми.

Волонтерський проект у Іспанії

21.11.14

Центр європейських ініціатив пропонує молоді віком від 18 до 30 років можливість взяти участь у довготривалій волонтерській програмі.

Бібліотека живих історій

20.11.14

Зустрітись віч-на-віч зі своїми стереотипами і з’ясувати, наскільки вони хибні, - таку можливість мали відвідувачі «Живої бібліотеки» 16 листопада 2014 року, у Міжнародний день толерантності. Захід, проведений у доволі незвичному форматі, удався цілком. Організатором «Живої бібліотеки» була СМГО «Центр європейських ініціатив» у рамках діяльності Молодого посла миру за підтримки Наукової бібліотеки...

Волонтерський проект у Великобританії

17.11.14

Центр європейських ініціатив пропонує молоді віком від 18 до 30 років можливість взяти участь у довготривалій волонтерській програмі ЄВС у Великобританії.

Не суди про книгу за обкладинкою – прочитай її!

13.11.14

Запрошуємо вас долучитися до нового формату спілкування під назвою «Жива бібліотека». Ви колись думали про власні упередження та стереотипи стосовно інших людей? Чи відчуваєте, що інші люди мають стереотипи чи упередження стосовно вас? Чи маєте ви багато стереотипів, на приклад, про мусульман чи євреїв, католицьких черниць, африканців чи внутрішніх переселенців? Але у вас не було можливості порозмовляти з ними про те, як її чи його життя...

«Є-Дія» запрошує на молодіжні дебати: чи є в регіонах України спільні цінності, які здатні об’єднати країну?

05.11.14

Запрошуємо студентську молодь взяти участь у тренінгах з дебатної майстерності, які відбудуться протягом грудня 2014 - лютого 2015 року в м. Вінниця, Львів, Суми та Кременчук.

Impressions from "Youth Academy - Media" in Poland

05.11.14

18 participants from Ukraine and Poland gathered together for international Project “Youth Academy – Media” which took place in Nasutow (near Lublin) in Poland from 22nd till 28th of October. Maksym Kostornoi who was one of the Ukrainian participants of the project shares his experience and impressions.