Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Яскраве місто своїми руками

15.10.14

Чотири ескізи, 60 літрів фарби і близько 70 чоловік – стільки потрібно, щоб створити яскраві елементи у місті. У неділю, 12 жовтня, сумські школярі, студенти і творча молодь розфарбували сходинки, перетворивши невиразні сірі об’єкти на креативні «родзинки» міської архітектури.

Звіт про передачу допомоги українській армії та добровольцям в зоні АТО

14.10.14

Центр європейських ініціатив висловлює свою щиру подяку всім небайдужим, хто надав свою допомогу у зборі коштів для покупки медикаментів для українських бійців АТО. Ми отримали грошову та негрошову допомогу від друзів та знайомих з України, Польщі, США, Німеччини та Португалії.

З’єднуючи мости

04.10.14

16-21 вересня 2014 року у м. Славсько (Україна) відбувся міжнародний семінар з побудови миру та трансформації конфліктів. Захід відбувався у рамках діяльності Мережі молодих послів миру за підтримки програми «Молодь в дії» Європейського Союзу. Організатори міжнародно семінару – Сумська міська громадська організація «Центр європейських ініціатив»....