Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

Ви можете все після non-formal education у Вірменії

25.01.16

Сучасна молодь шукає перспективи для свого розвитку і програма Європейського Союзу «Ерасмус +» допомагає їй у цьому. Так, наприклад, четверо українців з Сум та Київу Сергій Богма, Галина Василевська, Анна Грицина та Ангеліна Данько 8-15 листопада відвідали міжнародний тренінг у Вірменії «URA − You are Able 3» за підтримки офіційного партнеру проекту в Україні СМГО «Центр європейських ініціатив». Тренінг був присвячений темі волонтерства як навчального механізму для підвищення працеспроможності серед молоді. Також учасниками цього тренінгу були ініціативні групи з Німеччини, Італії, Іспанії,...

Новорічний SMART-2015

09.01.16

З 25 по 27 грудня поблизу м. Суми в санаторії «Ровесник» школярі з міста та області знову поринули у неймовірно яскраву казку – SMART New Year. Майстер-класи, зайняття англійською мовою та дослідження різдвяних традицій разом з іноземними волонтерами занурили всіх учасників у атмосферу свята.

Новорічний експрес Санти

08.01.16

23 грудня у Сумській науковій бібліотеці стартував Новорічний експрес Санти, що разом зі своїми пасажирами відвідав найцікавіші творчі майстерні, хенд-мейд майстер-класи та презентації європейських країн.

Тренінговий курс "Coaching and Consulting" в Польщі: відгуки учасників проекту

05.01.16

З 16 по 23 листопада в Насутові (коло Любліна, Польща) відбувся тренінг "Coaching and Consulting" який мав на меті розвиток у активної молоді лідерських та коунчигових навиків, як невідмінної складової у їх особистому зростанні та розвитку, де представниками від ГО «Центр європейських ініціатив» були Андрій Залізняк та Євгенія Ігнатенко.