Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

30.09.15 09:57

Благодійний проект по збору крові «Допомогти може кожен»

 

Сумська МГО Фундація регіональних ініціатив запрошує сумчан взяти участь у Всеукраїнському благодійному проекті ВМГО ФРІ по збору крові «Допомогти може кожен», який проходитиме з 5 по 9 жовтня 2015 року.

Всеукраїнський проект «Допомогти може кожен» – це масштабний благодійний проект, створений для усвідомлення населенням України важливості добровільної здачі крові для спасіння життя наших громадян. Кожен небайдужий може здати кров у переливному центрі свого міста, для того щоб врятувати декілька життів і популяризувати донорство крові.

Кожного дня, з 5 по 9 жовтня групи волонтерів відвідуватимуть Сумський обласний центр служби крові за адресою Громадянський провулок, 2 для добровільної здачі крові. Вся донорська кров, по закінченню проекту буде передана в рівних долях на потребу воєнних шпиталів (допомога бійцям АТО) та у відділення гематології та онкології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

Цей проект є некомерційним і не має ніякого відношення до будь-якої з політичних сил.

Ми звертаємось до Вас з проханням посприяти у інформуванні громадян м. Суми та Сумської області, щодо проведення даного проекту, з метою залучення до нього громадян міста.

Реєстрація учасників акції
Група VK
Група FB

Координатор проекту в Сумах: Платонова Ольга +380997808551, olcik34@gmail.com.