Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

08.05.11 17:26

День Європи у Сумах пройде по-європейськи

 

ГО «Центр європейських ініціатив» разом із заступником голови Сумської облдержадміністрації Віктором Чернявським на засіданні оргкомітету обговорили хід підготовки до Дня Європи на Сумщині.

Зокрема, мова йшла про нагальні питання, які потребують вирішення найближчим часом. Це – проблеми з дорожнім покриттям, облаштування громадських місць відпочинку та закладів харчування. Уточнено маршрут кортежу делегації послів.

Окремо члени робочої групи розглянули план заходів у Сумах. До нього включено європейський парад, дитячий музичний фестиваль хорового мистецтва, роботу «європейського містечка» за участі школярів міста, виступи учасників Європейських клубів, заходи в університетах міста, адже мета цього свята – об’єднати громаду Сумщини і показати, що ми є частиною Європи, яка має свої досягнення і європейську перспективу.

Нагадаємо, що протягом 27-29 травня Сумська область святкуватиме День Європи. Головні заходи проходитимуть у Сумах, Конотопі, Ромнах і Тростянці, куди завітають Посол Європейського Союзу в Україні та Посли країн-членів Євросоюзу. Загалом же на Сумщину прибуде близько 30 почесних гостей.