Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

12.02.09 14:36

Еко Суми: чистота міста у наших руках

 

27 лютого – 1 березня 2009 року СМГО «Центр європейських ініціатив» за фінансування Корпусу миру США та підтримки Сумського обласного інституту післядипломної освіти, Сумської обласної державної екологічної інспекції, ТОВ «Сумикомунтранс» та Управління освіти та науки Сумської обласної державної адміністрації, проводить тренінги для вчителів шкіл та викладачів вищих навчальних закладів з метою підвищення екологічної самосвідомості серед молоді.

Еко Суми - це освітня програма тісного співробітництва спрямована на усвідомлення громадянами необхідності охорони навколишнього середовища та популяризації ідеї чистого міста Суми. Забруднення міста та приміських територій є очевидним, люди цілком розуміють серйозність даної проблеми. Мета проекту – залучити якомога більше сумчан підтримувати чистоту у місті, де ми живемо.

Організатори планують готувати вчителів і підтримувати їх в процесі навчання студентів (учнів) при створенні спільних громадських екологічних проектів, які стануть підґрунтям для поширення екологічно-освітньої кампанії серед населення. Цей підхід є найкращим для вирішення екологічних проблем міста Суми.

Учасники: вчителі шкіл та вищих навчальних закладів Сум та Сумської області зацікавленні екологічною тематикою

Умови проживання: організація забезпечує житлом учасників з інших міст

Харчування: обіди та кава-брейки за рахунок організаторів

Умови участі: анкета учасника (не пізніше 20 лютого)

Більш докладну інформацію буде надано в індивідуальному порядку, після отримання анкети.

Додатки: анкета

Заповнену анкету необхідно надіслати на електронну адресу j.sakunova.cei@gmail.com.