Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

06.03.14 17:01

Міжнародний семінар «Перехрестя: виключення та гендер» у Вірменії

 

СМГО «Центр європейських ініціатив» оголошує набір учасників для 7-денного міжнародного семінару «Перехрестя: виключення та гендер», що відбудеться 5-13 червня 2014 року у м. Діліжан, Вірменія.

У міжнародному семінарі візьмуть участь 30 молодіжних працівників з України, Грузії, Білорусі, Вірменії, Естонії, Чехії, Румунії, Нідерландів, Італії, Іспанії, Латвії та Німеччини.

Гендерна нерівність – це широко розповсюджений феномен, що негативно впливає на життя молодих жінок та чоловіків у всьому світі. У Європі, не дивлячись на 50-річний досвід застосування політик щодо гендерної рівності, нерівність все одно присутня. Саме тому молодіжні лідери та молодіжні працівники з різних громадських організацій Європи будуть обговорювати, яким чином можливо уникнути гендерної дискримінації, стимулюючи обмін кращими практиками та створюючи платформу для подолання гендерної дискримінації та нерівності.

Завдання семінару:

  • розробити загальне розуміння природи гендерної нерівності та дискримінації;
  • ізнатись, яким чином використовувати концепцію гендерної рівності та включення у щоденну практику молодіжної/громадської роботи;
  • поділитись практиками роботи з включення між молодіжними/соціальними працівниками з європейських країн.

Семінар буде побудований на методах неформальної освіти. Робочі методи будуть поєднувати різні інструменти навчання: криголами, руханки, групові дискусії, індивідуальна та групова робота, теоретичні презентації, візити до місцевих громадських організацій.

Місце проведення: м. Діліжан, Вірменія.

Дати: 5-13 червня 2014 року.

Профайл учасників:

  • молодіжні лідери, молодіжні працівники та соціальні працівники, що займаються гендерною тематикою;
  • бажання брати активну участь в семінарі, а також можливість використати отримані знання на користь своєї громади;
  • наявність чинного закордонного паспорту;
  • вільне володіння англійською мовою.

Організатори забезпечують: харчування, проживання, участь у всіх елементах програми, необхідні матеріали та обладнання, а також оплачують 70% проїзду.

За рахунок учасників: 30% від вартості проїзду, медичне страхування, реєстраційний внесок – 15 євро.

Для участі у міжнародному семінарі, будь ласка, надішліть заповнену анкету до 25 березня 2014 року на електронну адресу yuliya.ielfimova.cei@gmail.com.

Організатори: Європейський міжкультурний Форум (м. Берлін, Німеччина) у співпраці з ГО «Молодіжним центром співробітництва м. Діліжан».

Партнери з України: СМГО "Центр європейських ініціатив".