Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

12.03.14 14:19

Міжнародний тренінг з лідерства "Create and Motivate" у Молдові

 

Центр європейських ініціатив запрошує подавати заявки на участь у тренінговому курсі «Твори та Мотивуй», який відбудеться з 15 по 22 травня в Молдові (м. Каушани). Метою проекту є сприяння підвищенню самооцінки, внутрішньої мотивації, креативності та підприємництва молоді через реалізацію молодіжних ініціатив на користь громади.

Учасники проекту отримають нові знання та навички з таких тематик як: боротьба з бідністю, маргіналізацією та соціальним виключенням; підтримка миру; права людини; анти дискримінаційна політика та соціальне згуртування. Основний фокус буде зроблений на волонтерстві та порозумінні між усіма членами громади, що має сприяти побудові глобального мирного суспільства.

Молодіжні працівники та молодіжні лідери зможуть підвищити особисті, соціальні та професійні навички, які в подальшому будуть використовувати задля сприяння активній громадській участі молоді з меншими можливостями, а також підвищення її конкурентоспроможності на ринку праці.

Учасники проекту представлятимуть 8 різних країн: Італію, Вірменію, Молдову, Україну, Румунію, Болгарію, Азербайджан та Туреччину.

Програма тренінгу буде побудована на методах неформальної освіти та включатиме такі елементи як: ігри, інтерактивні вправи, групові презентації, майстер-класи, рольові ігри, вправи з побудови команди тощо. Учасники також матимуть можливість познайомитись з Молдовою та її культурою.

Захід відбудеться за підтримки програми Європейського Союзу «Молодь в дії».

Учасники проекту:

  • віком не молодше 18 років;
  • молодіжні лідери, молодіжні працівники, представники громадських організацій, що працюють з молоддю;
  • мають бажання та можливість впроваджувати отримані знання у своїх громадах, а також підтримувати партнерські зв’язки, які будуть налагоджені на проекті;
  • мають достатній рівень володіння англійською мовою;
  • мають чинний закордонний паспорт.

Дата проведення: 15 по 22 травня 2014 року.

Місце проведення: м. Каушани, Молдова.

Організатори забезпечують: харчування, проживання, участь у всіх елементах програми, необхідні матеріали та обладнання, а також оплачують 70% проїзду.

За рахунок учасників: 30% від вартості проїзду, медичне страхування, реєстраційний внесок – 50 євро.

Як подати заявку: бажаючі взяти участь, будь-ласка, до 15 березня 2014 року включно заповніть онлайн анкету.

Так як кількість місць обмежена, відбір учасників буде відбуватись на конкурсній основі.

За детальною інформацією звертайтесь: info@eu.sumy.ua.