Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

12.03.14 11:52

Міжнародний тренінг з розвитку волонтерства "MORE Volunteers" у Вірменії

 

Центр європейських ініціатив запрошує представників громадських організацій та ініціативних груп подавати заявки на участь у тренінгу, в рамках якого вони зможуть підвищити знання з ефективного менеджменту волонтерського руху. Захід відбудеться у Вірменії з 19 по 27 квітня 2014 року поблизу м. Єреван, Вірменія.

Назва "MORE Volunteers" розшифровується англійською як “Multiplying Opportunities to Reach & Enrich Volunteers”, що можна перекласти як «Примножуючи можливості для залучення та розвитку волонтерів». Отже, учасники проекту дізнаються про методи роботи з волонтерами в соціальній сфері: залучення, мотивація, навчання, координація, оцінка роботи тощо.

Семиденний тренінговий курс розкриє учасникам ключові принципи волонтерського менеджменту як на локальному, так і на міжнародному рівнях. Учасники проекту – молодіжні лідери та працівники з Великої Британії, Болгарії, Італії, Португалії, Румунії, Туреччини, Вірменії, Грузії, України та Молдови.

Навчальні методи, які будуть використані, базуються на принципах неформальної освіти: мастер-класи, дебати, робота в групах та інші інтерактивні вправи. Крім того, програмою передбачені міжкультурні вечори, коли учасники презентуватимуть культури своїх країн.

Захід відбудеться за підтримки програми Європейського Союзу «Молодь в дії».

Учасники проекту:

  • віком не молодше 18 років;
  • молодіжні лідери, молодіжні працівники, представники громадських організацій, що працюють з молоддю;
  • мають бажання та можливість впроваджувати отримані знання у своїх громадах, а також підтримувати партнерські зв’язки, які будуть налагоджені на проекті;
  • мають достатній рівень володіння англійською мовою;
  • мають чинний закордонний паспорт.

Дата проведення: 19 по 27 квітня 2014 року.

Місце проведення: Вірменія.

Організатори забезпечують: харчування, проживання, участь у всіх елементах програми, необхідні матеріали та обладнання, а також оплачують 70% проїзду.

За рахунок учасників: 30% від вартості проїзду, медичне страхування, реєстраційний внесок – 15 євро.

Як подати заявку: бажаючі взяти участь, будь-ласка, до 15 березня 2014 року включно заповніть анкету.

Так як кількість місць обмежена, відбір учасників буде відбуватись на конкурсній основі.

За детальною інформацією звертайтесь: info@eu.sumy.ua.