Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

18.07.13 14:49

Міжнародний тренінговий курс “Open the Flower”: як управляти динамікою молодіжних груп

 

Центр європейських ініціатив оголошує конкурс на участь у тренінговому “Open the Flower” (дослівно – «Відкрий квітку»), в рамках якого молодіжні лідери з 8 країн обміняються досвідом та обговорять методи управління груповою динамікою та розкриття потенціалу молодих людей на проекті. Тренінг відбудеться 25 серпня по 1 вересня 2013 року в с. Славське (Українські Карпати).

Концепція тренінгового курсу базується на розумінні, що важливою та необхідною умовою успішності молодіжних проектів є знання групових процесів, а також використання фасилітаторами відповідних комунікаційних підходів, основаних на емпатії. Таким чином, молоді люди отримують більше можливостей для самовираження, що є особливо важливим для тих, хто має проблеми з функціонуванням у групі однолітків.

“Open the Flower” – це шестиденний тренінговий курс. Це не багато часу, але ми сподіваємось, що цей проект стане гарним поштовхом для отримання подальшого досвіду для тих, хто зацікавлений у особистому розвиткові, бажає вдосконалити власні професійні навички та отримати набір методів роботи з молоддю. Участь у тренінгу дозволить учасникам зрозуміти процеси групової динаміки та дізнатися про методи, які вони зможуть в подальшому використовувати у роботі з молоддю: театр, драма, арт-терапія, релаксація та візуалізація. Учасники зможуть розробити власні сценарії освітніх програм роботи з молоддю, а також спробувати себе у різних ролях: тінейджера, дорослого та спостерігача.

Участь в тренінгу візьмуть представники 8 країн: Польщі, України, Булорусі, Грузії, Македонії, Італії, Чехії та Румунії.

Захід відбудеться за підтримки програми Європейського Союзу «Молодь в дії».

Учасники проекту:

  • молодіжні лідери, молодіжні працівники, представники громадських організацій, що мають досвід роботи з молоддю 13-19 років;
  • мають бажання та можливість втілити отриманий на тренінгу досвід у своїй громаді;
  • зацікавлені в особистому розвиткові та готові до участі у глибоких емоційних вправах;
  • мають достатній рівень володіння англійською мовою;
  • вік учасників – від 21 року та більше.

Дата проведення: 25 серпня – 1 вересня 2013 року.

Місце проведення: Славське, Україна (Карпати).

Організатори забезпечують: харчування, проживання, участь у всіх елементах програми, необхідні матеріали та обладнання, а також оплачують 70% проїзду.

За рахунок учасників: 30% від вартості проїзду, медичне страхування, витрати, пов’язані з отриманням візи, реєстраційний внесок – 30 євро.

Як подати заявку: бажаючі взяти участь, будь-ласка, до 25 липня 2013 року включно заповніть анкету та надішліть її на електронну адресу info@eu.sumy.ua.

Так як кількість місць обмежена, відбір учасників буде відбуватись на конкурсній основі.

За детальною інформацією звертайтесь: info@eu.sumy.ua.