Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

07.02.13 10:24

Міжнародний тренінговий курс в Молдові “Acting through Games”

 

Оголошується набір учасників для участі у міжнародному тренінговому курсі “Acting through Games”, що відбудеться з 6 по 14 квітня 2013 року в Молдові. 7-денний проект збере разом молодіжних працівників з країн ЄС, Східної Європи та Кавказу.

Однією з цілей тренінгу є підвищення навичок та впевненості учасників у використанні методу опитування (“debriefing“). Учасники матимуть можливість працювати у команді однодумців та вчитись один від одного.

Що ж таке “debriefing“? Як його проводити? Коли/де/з ким ми можемо його використовувати? Це питання, які будуть досліджуватись протягом тижневого тренінгу.

Молодіжні лідери часто використовують ігри та різноманітні вправи, як неформальні методи навчання. Подібні вправи дають можливість молоді отримувати задоволення, працювати разом, дізнаватися про самих себе та вдосконалювати різноманітні навички. Та чи мають наші вправи бажаний вплив? “Debriefing“ – це метод опитування учасників після вправи для того, щоб спрямовувати процес переходу “досвіду” в “навчання”. Без обговорення вправи ми можемо втратити потенціал навчального моменту. Як зазначено в цілях молодіжної програми, дуже важливою є «допомога молоді в отриманні знань, навичок та компетенцій, а також допомога їм розпізнати цінність такого досвіду».

Цілі проекту:

  • підвищення якості молодіжних проектів;
  • розповсюдження інформації про програму «Молодь в дії»;
  • включення молоді з обмеженими можливостями;
  • розвиток навичок та особистий розвиток учасників.

Захід відбудеться за підтримки програми Європейського Союзу «Молодь в дії».

Учасники проекту:

  • молодіжні лідери та молодіжні працівники;
  • зацікавлені тематикою проекту;
  • не молодше 18 років;
  • мають достатній рівень володіння англійською мовою;
  • мають чинний закордонний паспорт.

Дата проведення: 6-14 квітня 2013 року.

Місце проведення: м. Вадул-луй-Воде, Республіка Молдова.

Організатори забезпечують: харчування, проживання, участь у всіх елементах програми, необхідні матеріали та обладнання, а також оплачують 70% проїзду (загальна вартість квитків не має перевищувати 100 євро).

За рахунок учасників: 30% від вартості проїзду, медичне страхування.

Як подати заявку: бажаючі взяти участь, будь-ласка, до 25 лютого 2013 року включно заповніть анкету та надішліть її на електронну адресу yuliya.ielfimova.cei@gmail.com.

Так як кількість місць обмежена, відбір учасників буде відбуватись на конкурсній основі.

За детальною інформацією звертайтесь: yuliya.ielfimova.cei@gmail.com.