Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

17.07.13 13:10

Навчальний візит «Відкрий Кавказ – права людини у Вірменії»

 

Центр європейських ініціатив оголошує конкурс на участь у навчальному візиті «Відкрий Кавказ – права людини у Вірменії». У рамках навчального візиту відбудуться зустрічі з місцевими громадськими організаціями у трьох вірменських містах: Ваназор, Гюмрі та Єреван. Тематика візитів: різні аспекти прав людини такі, як гендерна рівність, права сексуальних меншин, рівні можливості для маргіналізованих верств населення, правовий захист та консультації для людей, що мають конфлікти з законом, та побудова миру. Учасники проведуть інтерв’ю з місцевою молоддю у кожному з місць для того, що б залучити їх до діалогу щодо розуміння значення та важливості прав людини.

Метою візиту є огляд ситуації щодо прав людини та громадянського сектору, що займається захистом прав людини у Вірменії; відкриття сприйняття прав людини молоддю Вірменії і більш загально країнами Східної Європи та Кавказу; побудова партнерства для підвищення спроможності громадянського сектору Вірменії, що працює у сфері прав людини.

Зміст навчального візиту:

  • порушення прав людини у Вірменії;
  • сприйняття прав людини та їх універсальності серед місцевої молоді та правозахисників;
  • заходи з захисту прав людини місцевих ГО;
  • розробка міжнародних проектів з захисту прав людини та моніторингу на Південному Кавказі та особливо у Вірменії.

Участь у навчальному візиті візьмуть представники 12 країн: Австрія, Білорусь, Вірменія, Грузія, Естонія, Іспанія, Латвія, Нідерланди, Німеччина, Росія, Словенія, Україна.

Захід відбудеться за підтримки програми Європейського Союзу «Молодь в дії».

Учасники проекту:

  • молодіжні та соціальні працівники, активно залучені до міжнародної та/чи місцевої молодіжної, соціальної, громадської роботи, координатори проектів/програм, освітяни;
  • мають достатній рівень володіння англійської мовою;
  • мають чинний закордонний паспорт.

Дата проведення: 7-15 жовтня 2013 року.

Місце проведення: Ваназор, Гюмрі та Єреван (Вірменія).

Організатори забезпечують: харчування, проживання, участь у всіх елементах програми, необхідні матеріали та обладнання, а також оплачують 70% проїзду.

За рахунок учасників: 30% від вартості проїзду, медичне страхування, витрати, пов’язані з отриманням візи, реєстраційний внесок – 15 євро.

Як подати заявку: бажаючі взяти участь, будь-ласка, до 25 липня 2013 року включно заповніть анкету та надішліть її на електронну адресу yuliya.ielfimova.cei@gmail.com.

Так як кількість місць обмежена, відбір учасників буде відбуватись на конкурсній основі.

За детальною інформацією звертайтесь: yuliya.ielfimova.cei@gmail.com.