Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

07.01.12 14:39

Новорічний SMART: свято наближається!

Автор: Інна Битюк

Протягом трьох днів – 23-25 грудня – у санаторії «Ровесник» проходив табір SMART New Year. У ньому взяло участь понад 100 школярів міста Суми та Сумської області, а також молодь із Чернігівської області. Організатором виступила ГО «Центр європейських ініціатив» за участю волонтерів Корпусу Миру та Європейської Волонтерської Служби.

SMART надав можливість школярам знайти нових друзів, розширити свій кругозір та отримати море позитивних емоцій і вражень. Окрім веселого святкування Нового року, вони дізналися про особливості його святкування у різних країнах. Зокрема, молодь знайомилася із різдвяними та новорічними традиціями США, Мексики, Китаю та Європи. На майстер-класах учасники власноруч виготовляли креативні новорічні листівки, прикраси на ялинку, різдвяні панчохи, а також робили імбирні хатинки, які є обов’язковим новорічним атрибутом у багатьох країнах. Використовуючи техніку декупаж молодь виготовляла подарункові шкатулки та вазочки. Усі заняття проходили англійською мовою, що дало можливість учасникам вдосконалити навички спілкування та поповнити словарний запас.

Окрім того, учасники новорічного SMARTу взяли участь в іграх з розвитку лідерства та навичок роботи в команді. У результаті – спільними зусиллями школярі підготували цікаву концертну програму святкування Нового року, яка завершилася оригінальним новорічним тортом та святковою дискотекою.

Усі учасники отримали сертифікати, новорічні подарунки та спеціальні значки «SMART».