Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

03.08.11 12:36

Підсумкова конференція волонтерських ініціатив ЦЄІ

Автор: Інна Битюк

Протягом 9-12 серпня 2011 року Мережа центрів європейської інформації проведе підсумкову конференцію у рамках проекту «Волонтерство – шлях до успіху! Підвищення спроможності центрів європейської інформації» в м. Суми. Проект реалізує СМГО «Центр європейських ініціатив» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

У ході підсумкової конференції центри європейської інформації із семи областей України (мм. Дніпропетровськ, Чернівці, Хмельницький, Луганськ, Вінниця, Кременчук та Суми) презентуватимуть результати реалізації своїх проектів-ініціатив. Нагадаємо, що Дніпропетровський ЦЄІ проводив дискусійний кіноклуб «Волонтерська активність»; ЦЄІ в м. Чернівці – організовував вечори-бесіди серед молоді стосовно європейських структур, країн Європи; ЦЄІ м. Хмельницький створив інтерактивний намет в рамках святкування Дня Європи в своєму місті; Луганський ЦЄІ театралізував казку Лани Ра «Замок добрих чарівників Європи»; Сумський ЦЄІ провів День європейських цінностей та організував інтерактивний намет в рамках Дня Європи; Вінницький ЦЄІ реалізував проект «Казкова Європа для дітей», а Кременчуцький ЦЄІ провів конкурс фотографій «Європейська фотоідентичність Кременчука».

У рамках підсумкової конференції передбачено проведення оцінки роботи команд волонтерів. Усі волонтери отримають сертифікати від Мережі ЦЄІУ. Найактивніші з них візьмуть участь у дводенному навчальну візиті в ЦЄІ з іншого регіону. Програмою підсумкової конференції передбачено й планування подальшої роботи волонтерів в ЦЄІ, а також організація спільних міжрегіональних проектів.

Усього ж у рамках проекту «Волонтерство – шлях до успіху! Підвищення спроможності центрів європейської інформації» учасники пройшли два тренінги – «Залучення волонтерів до роботи Центрів європейської інформації» та «Школа волонтерів ЦЄІ», а також працювали в Центрах європейської інформації у напрямку підвищення обізнаності громадськості з питань європейської інтеграції, проголошення європейських цінностей та привернення уваги населення до діяльності центрів європейської інформації.

За результатами проекту в жовтні 2011 року буде виданий посібник «Волонтерство – шлях до успіху». Він міститиме рекомендації щодо того, як організувати роботу з волонтерами в центрах європейської інформації, а також історії успіху волонтерської діяльності, приклади проектів-ініціатив.