Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

15.09.15 11:55

Проект “EcoTeens” за підтримки Центру ARMG та Центру європейських ініціатив продовжує свою роботу

 

Проект “EcoTeens”, що проходив з 2 по 6 вересня 2015 року на базі ДВНЗ «УАБС НБУ» за підтримки Центру ARMG та Центру європейських ініціатив, продовжує свою роботу в дитячому таборі «Ровесник».

За результатами участі в проекті “ActivEco” у м. Кишинів, Молдова представник Центру соціально-економічних досліджень за академічної мобільності (Центр ARMG) Горяєва Валерія ініціювала проект для підлітків, спрямований на розвиток лідерських здібностей, оволодіння навичками публічного виступу, поглиблення знань з екології, правильного споживання, використання природних ресурсів та енергозбереження.

Проект проходив у два етапи. В межах першого етапу було проведено серію тренінгів для школярів загальноосвітніх шкіл №2, №17 та Олександрівської гімназії за наступними темами: «Екологія? Що це», «Я - оратор!». Модераторами та лекторами проекту були Кузьмичов Євген та Титаренко Євген (координатори Міжнародного проекту EcoEstafeta), Воронцова Анна, Сапожнікова Марина, Горяєва Валерія, Мунтян Віктор (представники Центру ARMG, аспіранти ДВНЗ «УАБС НБУ»), Робін Девос (волонтер СМГО «Центр європейських ініціатив», м. Суми).

Завершальним етапом була презентація учасниками своїх проектів для дорослих та дітей на Фестивалі “Sumy Energy Fest”, який відбувся 6 вересня 2015 року у Парку культури та відпочинку ім. І. М. Кожедуба.

Проект “EcoTeens” став інструментом поглиблення знань з навколишнього середовища та його правильного використання, а також майданчиком для налагодження діалогу в місцевій громаді та розробки нових ідей, пов’язаних із вирішенням поточних проблем.

13 вересня 2015 року у дитячому таборі «Ровесник» учасники проекту “EcoTeens” проводили майстер-класи для дітей, що є внутрішньо переміщеними особами із зони АТО.

Інформацію підготувала
Аспірант кафедри фінансів
Горяєва Валерія