Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

04.02.09 07:41

ЩО знають і ЯК ставляться до відносин України з НАТО і ЄС жителі Сумської області: презентація результатів дослідження

 

6 лютого 2009 року в актовій залі Сумської обласної універсальної бібліотеки сумською міською громадською організацією «Центр європейських ініціатив» за підтримки МФ «Відродження» та експертної підтримки СМГО «Фонд регіональних досліджень» відбудеться прес-конференція за результатами соціологічного опитування жителів Сумської області щодо стану їх поінформованості та відношення до інтеграції України до ЄС та НАТО.

Соціологічне опитування відбувалось 7-14 січня 2009 року в рамках проекту «Центр європейської інформації». Основна мета опитування – визначення зовнішньополітичних орієнтирів жителів області, їх ставлення до відносин України з міжнародними організаціями НАТО, Європейський Союз. В рамках дослідження було також проведене експертне опитування. Було опитано 60 експертів (керівництво райрад, міські голови міст обласного і районного значення, керівництво вищих навчальних закладів, сільські і селищні голови). Взяти участь у прес-конференції запрошуються представники ЗМІ, громадських організацій та всі зацікавлені.

Початок заходу о 15:00, 6 лютого 2009.

Місце: актова зала Сумської обласної універсальної бібліотеки (вул. Героїв Сталінграда, 10, 2-й поверх).