Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

09.09.13 12:43

Show and Act to Exchange в Грузії розпочався

 

З 9 по 18 вересня 2013 року, наприкінці «морського сезону» в Грузії, місто Кобулеті знову повертається до життя, бо до нього завітають найбільш активні та енергійні молоді люди з шести європейських країн: Польщі, Естонії, Італії, України, Вірменії та, звичайно, Грузії. Загалом – 48 учасників та 12 груп-лідерів зберуться для того, щоб зробити це літо незабутнім. Проект фінансується за підримки програми «Молодь в дії» Європейського Союзу».

Молодіжний обмін “Show and Act to Exchange” зібрав молодь 16-20 років, що проживає в різних місцевостях. Має різний досвід та різні можливості. Наша мета – створити середовище, у якому учасники зможуть подолати власні культурні, соціально-економічні та національні бар’єри та побудувати діалог один з одним.

В програмі молодіжного обміну – неформальні методи освіти, тім-білдінг, розважальна та екскурсійна програма, цікава атмосфера, що сприятиме тому, кожен учасник зможе проявити себе та стати більш впевненим у собі. Спілкування іноземними мовами сприятиме тому, що учасники підвищать власні навички вербальної та невербальної комунікації та знання іноземних мов.

Заходи проекту стосуватимуться всього Кобулеті, адже учасники зможуть налагодити спілкування з місцевими жителями, дітьми та всіма тими, хто буде зацікавлений відвідати нашу фінальну виставку в лісі, біля пляжу навпроти 554 Aghmashenebeli str. Kobuleti, Georgia, 17 вересня з 15:00 до 16:30.

Завітайте на нашу фінальну виставку та проведіть вечір з учасниками проекту!

Організатор проекту: Youth Association DRONI.

Центр європейських ініціатив виступає одним із партнерів проекту.

Більше інформації ми можете дізнатись у координатора проекту: Mariam Diakonidze, +995557335107, diakonidzem@yahoo.com, facebook/dronior.