Зiрки
Зiрка

«…Наша місія — сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні…»

Зі Статуту
СМГО «Центр європейських ініціатив»

01.08.13 18:09

Тренінг «Коучінг – відкрий свій потенціал» у Вірменії

 

Центр європейських ініціатив оголошує конкурс на участь у міжнародному тренінговому курсі під назвою “Coaching - Open Your Potential”, в рамках якого молодіжні лідери з 12 країн будуть вивчати методи, що допомагають молоді розкрити свій потенціал та стати активними у громаді. Тренінг відбудеться з 4 по 11 жовтня в м. Степанаван, Вірменія.

Метою проекту є надати молодіжним працівникам та лідерам, що працюють з молоддю з обмеженими можливостями, нові навички та знання із коучінгу та менторству молодих людей. Учасники отримають практичні навички ефективного коучінгу, надання підтримки ровесникам, підвищать власні комунікаційні навички, навчаться ставити персональні цілі та правильно налагоджувати зворотній зв’язок. Вони розроблять плани та проекти використання отриманих навичок на локальному рівні та навчання колег у своїх організаціях, таким чином, виступаючи мультиплаєрами у своїх країнах, та розроблять спільні ініціативи на європейському рівні.

Програма тренінгу базуватиметься на принципах неформальної освіти та складатиметься як з теоретичних, так і практичних елементів. Всі учасники отримають сертифікати YouthPass.

Участь в тренінгу візьмуть представники з Білорусі, Грузії, Молдови, України, Норвегії, Угорщини, Італії, Польщі, Румунії, Латвії, Іспанії та Вірменії.

Захід відбудеться за підтримки програми Європейського Союзу «Молодь в дії».

Учасники проекту:

  • молодіжні лідери, молодіжні працівники, представники громадських організацій, що працюють з молоддю;
  • мають бажання втілити отриманий на тренінгу досвід у своїй громаді;
  • мають достатній рівень володіння англійською мовою;
  • мають чинний закордонний паспорт.

Дата проведення: 4-11 жовтня 2013 року.

Місце проведення: Степанаван, Вірменія.

Організатори забезпечують: харчування, проживання, участь у всіх елементах програми, необхідні матеріали та обладнання, а також оплачують 70% проїзду.

За рахунок учасників: 30% від вартості проїзду, медичне страхування, реєстраційний внесок – 25 євро.

Як подати заявку: бажаючі взяти участь, будь-ласка, до 11 серпня 2013 року включно заповніть анкету та надішліть її на електронну адресу yuliya.ielfimova.cei@gmail.com.

Так як кількість місць обмежена, відбір учасників буде відбуватись на конкурсній основі.

За детальною інформацією звертайтесь: yuliya.ielfimova.cei@gmail.com.